Роман Яворський - сім раз подумай, один раз не проголосуй

Дорогі жителі Демидівського району!

Звертаюся до Вас, бо 21 квітня цього року Вам необхідно буде зробити нелегкий вибір та обрати свого депутата, що гідно представляв би Ваші інтереси в обласній раді. Як показує історія, Демидівщина край патріотичних, волелюбних та активних людей, що завжди підтримують демократично налаштовані політичні сили. Саме тому, нинішня “регіональна” влада, відчуваючи свою неспроможність чесним шляхом виграти вибори застосовує “брудні” методи ведення передвиборчої боротьби. Одним із таких методів, є введення в оману виборців Вашого району стосовно єдиного кандидата від опозиційних сил.

Для того, аби провести в раду одного із двух своїх кандидатів, які сьогодні активно включилися у передвиборчу кампанію, влада ще до офіційного старту виборів представила як єдиного кандидата від опозиції, небезпечного для нашого суспільства кандидата в депутати, представника партії “Собор” Романа Яворського. Чим же небезпечний цей кандидат можете запитати Ви, шановні наші виборці? Хотілося би чесно і відверто відповісти на це Ваше запитання. Адже пана Романа, я знаю не з чуток чи розмов інших людей, знаю його особисто ще з часів, коли ми разом починали розбудовувати “Народну Самооборону” на Рівненщині. Стояли пліч-о-пліч в розбудові нової партії, аж поки Роман не проявив своє справжнє обличчя — лицеміра та афериста вищого гатунку. Вміючи ввійти в довіру до людей, Яворський зумів провернути аферу з компютерною технікою, чим завдав значної матеріальної шкоди одному з наших однопартійців. Саме після цього вчинку Романа Яворського було виключено з лав “Народної Самооборони”. Були розмови і про те, що навіть кримінальну справу за даним фактом було відкрито. Після цього Яворський надовго пропав із мого поля зору, адже як розповідали наші спільні знайомі мав проблеми із іншими людьми — кому заборгував велику суму грошей, з ким так само некрасиво поступив — ввів в оману чи недотримав обіцяного слова.

Знову почув про Романа Яворського лише років зо три назад, саме тоді коли він започаткував обласний фестиваль “Ми-талановиті”. Начебто гарна ідея, благородна...Виявляти талановитих діток із сільської місцевості. Та тут як завжди є одне але...На даний фестиваль виділяються кошти із обласного бюджету і сам захід проводиться за підтримки облдержадміністрації. А як відомо кожному, нинішня влада “чужих” до бюджету не підпускає. І якби це не гірко звучало, але даний фестиваль може бути лише одним із моментів у “відмиванні” грошей з бюджету Романом Яворським та його “патроном” від влади, а одночасно і другом Олексієм Губановим, заступником рівненського губернатора. Окрім того, дуже шкода, що цьогоріч фестиваль “Ми-талановиті” використовують як засіб передвиборчої агітації, адже невипадково, ще з лютого місяця він стартував саме в Демидівському районі, де влада запланувала зробити депутатом облради свою людину. Отже, як бачимо навіть уже цей факт розвіює міф про опозиційність кандидата Яворського.

Шановні виборці, розумом, серцем та твердою рукою зробіть свій правильний вибір. Не дайте прийти до влади аферистам, лицемірам та представникам нинішньої “антиукраїнської” влади. Вірю в те, що Демидівчани вкотре докажуть свій патріотизм та здатність приймати виважені рішення.

Коментарі

а якже не підтримати свого кума - Вінічука

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.