Ех, Динамо! Перлина футболу?

Черговий матч "Динамо" в Чемпіонаті України (та й не тільки) вкотре ставить під сумнів відомий "заряд" команди на мотив пісні "Ах, Одесса" Леоніда Утьосова. Під час кожної гри ультраси команди з неймовірною енергетикою підтримують свій клуб:

 Эх, Динамо, жемчужина футбола

Эх, Динамо, не можешь жить без гола,

Эх, Динамо, играй, любимый клуб,

Играй, мое Динамо, а кубки к нам придут!

Та чи варто? Адже складається враження, що матч за матчем "Динамо"  намагається переконати всіх вболівальників, що клуб давно не вартий звання "перлини українського футболу". 

З дванадцяти матчів, зіграних у 2013 році, препемогу "Динамо" здобуло лише у трьох - у матчі з луцькою "Волинню" , полтавською "Ворсклою" та одеським "Чорноморцем". У матчах з "метрами" українського футболу,  "Динамо" було спроможне максимум на нічию. 

В чому ж річ? Часта зміна тренерів? Недостатня підтримка з боку шанувальників? Небажання самих гравців? Певно точної відповіді ми не знайдемо ніде. 

В кожному матчі є якісь інші недоліки гри чи то просто невезіння. Часто гравці  не можуть чи  не хочуть грати з повною силою до кінця матчу. Тенденція пропускати голи наприкінці гри в "Динамо" досі присутня. Часто помітні помилки в центрі поля та у захисті через банальну невіповідальність гравців. Та й з реалізацією стандартів теж частенько виникають проблеми.

Часто вболівальники конанди в першу чергу у поганих результатах звинувачують суддів. Як от у сьогоднішньому матчі проти "Шахтаря". Під час чергової атаки "гірників" арбітр ніяк не міг дозволити увійти в гру  Андрієві Ярмоленку. Тож близько трьох хвилин "Динамівці" грали вдесятьох. Що й по суті призвело до пропущеного другого голу. 

Та не тільки гра футболістів та суддівство є проблемою незадовільних результатів. Все-таки часта зміна тренерів заважає згуртованості команди. У кожного з них своя тактика та свої цілі. Проте дійсний тренер команди - Олег Блохін - все ж показує свою майстерність. Робота з ним пішла команді на користь. Свій дебют у сьогоднішньому ель-класико українського футболу він провів достойно.

Бажання в очах "Динамівців" все таки було присутнє. (Напевно не без відповідного налаштування на позитив від тренера). Гравці намагалися боротися до кінця, та, як кажуть, не так сталося як гадалося.

Що ж, "Динамо" знову не змогло відвоювати другу позицію у турнірній таблиці. Куди там говорити про перше. Складається враження, що "біло-синім" ще довго не бачити першості. А з такою тенденцією до спаду можна легко опуститися до п'ятої, шостої, а то й взагалі до останніх сходинок таблиці. 

Проте віддані фанати все ж вірять у краще майбутне для своєї команди, акцентуючи увагу на великій історії славного клубу "Динамо" Київ. Адже футбол - це гра - сьогодні програш, а завтра перемога! 

                                                           Дякую за співпрацю Максиму Кісельову. 

Коментарі

Я крут))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.