Щодо розповсюдження передвиборчого чорного піару

Я, кандидат в депутати до Рівненської облради Роман Яворський, стурбований тим, що в рамках передвиборчої агітаційної кампанії на цих проміжних виборах штаби деяких кандидатів в депутати від Демидівщини почали вести брудну гру. А саме: використовувати так звану «чорнуху» задля зменшення рейтингу конкурентів, публікуючи завідомо неправдиву інформацію про них, тим самим вводячи  в оману громаду краю.

Днями на блогах порталу "ВСЕ" та інформаційному порталі «Рівненські новини», який очолює керівник Березнівської районної організації партії «УДАР» Андрій Андрощук, з’явилася провокаційна інформація про мене, Романа Яворського. Я є одним із кандидатів в депутати від першої опозиційної політичної партії «Українська платформа «СОБОР», балотуюся по Демидівщині, оскільки це край мого дитинства. Саме тут цьогоріч я організовував фестиваль-конкурс обдарованої молоді «Ми-талановиті!», який більшість місцевих мешканців чудово пам’ятає. Адже на ньому проявили свої таланти більш як дві сотні обдарованих дітей краю. 

В інформації вищезгаданого пана Андрощука багато бруду, зокрема, йдеться про те, що я – опозиціонер Роман Яворський є слугою влади, а сам фестиваль «Ми-талановиті!» фінансується з обласного бюджету й існує лише для того, аби відмивати гроші. Більш абсурдної інформації годі й уявити. 

Наш фестиваль існує вже три роки. За цей час він побував у більшості районів області, цьогоріч ми доїхали й до Демидівщини. Фестиваль упродовж цього часу фінансувався за підтримки меценатів та організаторів, яким не байдужа талановита молодь нашого краю. Його співорганізатором є діючий депутат обласної ради від партії  «Батьківщина» Олександр Івашенюта (псевдонім - Сашко Невже). Підтримували фестиваль й інші опозиційні депутати обласної ради, нині діючі нардепи-опозиціонери.

За три роки існування фестивалю обласною адміністрацією було виділено всього 800 гривень на подарунки дітям, що дуже легко перевірити, зробивши відповідний запит до облради. 

Чи не щоразу ми зіштовхувалися з труднощами, коли поставало питання про оренду місцевих будинків культури для проведення «Ми-талановиті!». Влада далеко не завжди йшла нам назустріч, демонструючи байдужість до нашого проекту, до наших дітей. Про такі труднощі добре знають і мешканці Демидівщини, чиї діти брали участь у фестивалі, адже спочатку нам також не хотіли сприяти в оренді районного будинку культури.

Тому мене, не як кандидата, а я звичайну людину, котра, не чекаючи віддачі, робить свій внесок у розвиток нашої молоді, а, отже, нашого майбутнього, обурюють такі брудні передвиборчі заяви, коли люди, не маючи нічого святого у серці, нехтуючи совістю та законом, очорнюють моє чесне ім’я перед моїми земляками.

Мабуть, не випадково «ударівець» Андрій Андрощук в розпалі передвиборчої кампанії опублікував цю «чорнуху». Адже по нашому округу від партії «УДАР», прикрившись іншими шанованими мною опозиційними політичними силами, балотується бізнесмен Анатолій Сидорук, котрий є кумом голови Демидівської райдержадміністрації Володимира Вінічука.

Його однопартієць приплутує мене до влади у той час, коли кандидат-ударівець давно братається із владою, адже у них – бізнесменів, інакше не заведено. Видається, що двоє кумів давно задумали поділити Демидівський район, але у них на шляху, наче кістка поперек горла, постав Роман Яворський, який не рветься розграбовувати район чи просувати свій бізнес, а серцем і душею тягнеться до рідного краю, своєї милої Демидівщини. За наклеп винні обов’язково дадуть відповідь перед законом. 

Я ж звертаюся до Демидівської громади: пройдисвіти дурять нас вже більш, як двадцять років! Я плекаю надію, що наші люди за цей час вже навчилися розпізнавати брехню, бачити вовка в овечій шкурі. Не дайте себе обдурити на цих виборах! Не дайте шансу владі закріпити ярмо на шиї мешканців Демидівщини! Не дайте шансу заїжджим гастролерам дорватися до влади, про яких після виборів буде годі й чути. Обирайте тих, хто чистий серцем, хто справді любить свій рідний край!

Щиро, серцем і душею з Вами - Роман Яворський

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.