А чи у звичайному пакеті Ви заварюєте чай?

Якось одного дідуся залишили сидіти з маленьким онуком. Очевидно, дідусю було дуже непросто, бо в результаті були винайдені одноразові підгузки. З винаходами завжди так – вони або оптимізують якість процеси, або роблять те, що людина не хоче робити сама. Наша наступна історія – знову про рівненських винахідників.

Здавалося, як можна поліпшити процес приготування чаю? Покласти пакетик в чашку, залити кропом, посолодити і розмішати. Все настільки просто, що простіше, напевно, й не буває. Ще й як буває! Рівненське підприємство «Рівне-торг» це довело.

Кмітливі працівники «Рівне-торгу» вигадали новий спосіб пакування чаю. Для цього в прямо в чайний пакетик (в одне із його відділень) вони вирішили додавати ще й цукор. А між відділеннями пакетика ще й одноразову паличку додали, щоб розмішувати цукор.

Тепер любителям почаювати не треба робити багато рухів, достатньо покласти пакетик чаю у горнятко, залити кропом і розмішати, не шукаючи при цьому ложку. 

Ця незвичайна, але дуже зручна продукція від «Рівне-торгу» вже активно продається в Україні. Фахівці патент-офісу «Рівнепатент» патентного повіреного на Рівненщині Юрія Трачука оформили заявочну документацію для отримання патенту на корисну модель України. Патент вже зареєстрований. Одночасно подано нові заявки на реєстрацію корисних моделей у інших країнах світу, що дозволить  рівненським підприємцям вийти із своїм продуктом на зовнішні ринки.

Але, окрім корисних і потрібних товарів, до «Укрпатенту» звертаються винахідники, які прагнуть запатентувати чудернацькі й навіть химерні речі – летючі тарілки, вічні двигуни і так далі. По секрету, до патент-офісу «Рівнепатент» такі особи теж неодноразово зверталися. Наприклад, один з винахідників хотів отримати патент на головний убір, який дозволяє отримувати інформацію та енергію з космосу. Так у своїй диво-шапці він і заявився до патентного повіреного. Очевидно, щоб на місці показати, що й до чого.

Якщо Ваш винахід потрібний і корисний для людей, звертайтеся за БЕЗКОШТОВНОЮ письмовою консультацією до «Рівнепатенту» за цим посиланням:  http://ipo.gov.ua/page.php?id=11&lang=2.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.