Рівненська облрада пропонує розпусти Верховну Раду

На черговому засіданні сесії Рівненської обласної ради депутати засудили роботу українського парламенту. Обласні обранці досить різко прореагували на виїзне засідання ВРУ у будівлі комітетів на Банковій. У своєму зверненні депутати запропонували президенту забезпечити дотримання норм конституції парламентом, або ж розпустити його.

 

Ще на початку сесії обласної ради 5 квітня перший заступник голови фракції "Батьківщина", голова постійної комісії з питань молодіжної політики та спорту Олег Хомич запропонував депутатському корпусу прореагувати на "парламенський путч" у столиці. Політик навіть запропонував текст відповідного звернення. Більшістю голосів депутати внесли це питання в порядок денний та вирішили розглянути його наприкінці сесії. Окремо було створено робочу групу для редагування тексту звернення.

Коли ж дійшло до розгляду звернення – фракція Партії регіонів знову показала своє знання комбінаторики та уміння будувати хитрі політичні стратегії. "Регіонали" запропонували власний текст звернення, де деякі сентенції були оформлені м’якіше, а деякі різкіше. Однак в цілому звернення цілком співпало з заданою стратегією Партії регіонів на всеукраїнському рівні.  Текст звернення особисто вніс голова Рівненської ОДА Василь Берташ. До того ж перед самим поданням проконсультувався з кимось по телефону, посміхнувся і дописав ще кілька слів.

Під час оголошення звернення стало зрозуміло чому Берташ такий веселий. Адже у тексті звернення були слова "Пане президенте, у разі неможливості роботи Верховної Ради в рамках закону – просимо її розпустити".

Опозиції ця наживка сподобалась. Очільник області запропонував жартома додати туди пункт ще й пункт про референдум. На що свободівець Віктор Кривун зауважив: "Ви ще автономію туди включіть".

Зрештою за пропозицією опозиціонерів саме "берташівський" текст прийняли як звернення від усіх фракцій обласної ради. Пропозиція розпустити Верховну Раду у остаточній редакції звернення залишилась. 

Рівненська обласна рада приховує тексти важливих рішень

Коментарі

да-а-а-а, після такого рішення на користь ПР мають як мінімум розпуститися фракції Батьківщини і Свободи...

Чомусь Хомич забув про те, що перше таке виїзне засідання відбулося 21 січня 2000 року в Українському домі, коли до більшості входили "Батьківщина", "Громада", обидві фракції Народного Руху і т.д. Тоді було відсторонено керівництво ВР і відбулося все це з подачі Медведчука по вказівці Кучми. А 4 квітня ц.р. було проголосовано змін, внесені фракцією КПУ про виплату пені за прострочення виплати зарплати і пропонувалося прийняти Антикорупційний закон, який регіонали досить агресивно відкинули. Ось і все. Цікавтеся реальним станом справ і робіть висновки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.