Їх ґвалтує реальність

Не потрібно в штики сприймати це грубе слово ґвалтує. Адже вживаю його не в прямому, а в переносному значені і лише для того щоб краще з акцентувати вашу увагу на проблемі людей.

Місце де проживають ці люди  - Льонокомбінатівська 4а. Десятки сімей стали заручниками бюрократії та зневажливого ставлення чиновників та місцевих князьків, які диктують умови громаді, яка окрім бажання щоб  нормально жити, за своїми плечима не має ні чого. Ні впливових родичів, ні друзів, не має грошей, не має, що найстрашніше, шансу на те, що їх почує влада та протягне руку допомоги. Згадав про нормальне життя неспроста, адже мешканці гуртожитку не мають такої змоги, вони сидять на пороховій бочці, яка без втручання незабаром вибухне.

Їх і без того не вельми шикарні помешкання вже найближчим часом можуть перестати належати сьогоднішнім власникам. І причиною цього стане не рейдерське захоплення, а банальна безгосподарність. Будинок тріщить і валиться, цегла не тримається одна одної і подекуди облітає від потужного пориву вітру. Дах дірявий неначе друшляк. Не житло, а картковий будинок, який тримається купи лише на Божому слові.   

Вдаватися в подробиці чому так сталося не стану, історія настільки заплутана та делікатна що складно буде дочитати до кінця, адже проблем, окрім аварійного стану будівлі, в цих людей більш ніж достатньо. Тут суть в іншому, а саме, в самоорганізації цієї громади. Маючи позитивний досвід організації ініціативних груп, яким досі вдавалося домогтися свого законного права на повноцінне життя, приступив до праці й у цьому випадку.

Знаєте, хто в курсі, то звинуватить мене у піарі напередодні проміжних виборів до обласної ради, хто не в курсі був, вже став поінформованим і може подумати теж саме. І якщо відверто, мені байдуже, суть то направду в іншому, далеко не в тому що ви можете подумати, не втому, які ваші здогади на тему мого блогу, а саме в моїй користі для тих, кому може пригодитися мій досвід, мої знання, моє бажання хоч на йоту, та все ж, допомогти покращити життя тим, хто цього заслуговує. А заслуговують на це лише ті, хто не чекає милостині від влади, а бореться і виборює своє.

Дякую…

Олександр ЗАЙЧУК

Коментарі

Погляньте на його вік і подумайте яка в нього пенсія, а також усвідомте скільком Рівнянам потрібно працювати для його місячної пенсії. А що йому нудьгувати на великій пенсії чи гратися в політику?

Свою пенсію я заробив своєю працею ... рахувати чужі кошти вважаю некоректно..

 

Перший твій помічник - дружина, другий - найліпший друг, третій - не спи замерзнеш :)

Олександре, ви ні як не відреагували на мою вам пропозіцію від 04.09013. Не бачили? Дивно!

Знаєте,самому складно за всім вслідкувати... 

Мер Вінниці ламає стару систему і робить своє місто європейським. Це теж політиканство? Зайчук не олігарх, аби прийти і смітити грошима. Йде в владу аби дійсно служити громаді, і якісно він це може зробити лише будучи у органах влади

В ораганах влади якісно можна ще й іншими справами займатися, косити бабло на приклад!

Правду Глаголітє! Істіну! Зрозуміло, як наживаються депутати у Верховній Зраді. а як щодо обласних? на чому вони бабло косять?

Цікаві ви люди, я що, балотоюся на посаду головного казначея РІвненщини??? Чи ви думаєте що я зі своєю опозиційною позицією в раді де більшість тримають регіонали отримаю доступ до грошей, люди добрі, не смішіть. Я йду тому що маю час, сили, молодість та наснагу для того, щоб працювати. Зрештою, по іншому не можу, я як був солдатом, бійцем, так ним і залишаюся! Навіть поза межами української армії!

Олександр, як думаєш скільки відсотків набереш і хто переможе?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.