У Рівному створено незалежний медіа-майданчик!

У Рівному відбулось два Медіа-клуби “ЧЕСНО. Деякі коментарі надихнули мене розпочати писати блог про цей захід.

Публічна розмова такого формату вперше реалізовується у місті. Аудиторія незначна, але приємно те, що вона постійно зростає.

Усі також повинні розуміти, що цей проект активісти громадського руху “ЧЕСНО” здійснюють не для себе, а цілеспрямовано для Інтернет-аудиторії Рівного. Глядацька аудиторія – це МОЛОДЬ.

На регіональному телебаченні нас не показують, і бабусі нас не бачатьJ. Тут згадуються із першого медіа-клубу слова журналіста Юрія Дюга. Він говорив про ініціативу під час виборів у Польщі, назва якої говорить сама за себе: “Забери у своєї бабусі паспорт, піди на вибори та проголосуй!”.

Медіа-клуб “ЧЕСНО” – це майданчик для дискусій, які відразу ж після проведення потрапляють в Інтернет для критики та самоаналізу. Команда, яка працює над проектом хоче спонукати молоду аудиторію Інтернету до дискусій на суспільно важливі теми Рівного та області, порушуючи, звичайно ж, теми всеукраїнського масштабу.

На дискусії запрошуються відомі Рівненські журналісти та аналітики. Декого з них Ви вже бачили в нас у студії, багато інших Ви ще зможете почути і побачити. Зважаючи на те, що 21 квітня відбудуться довибори до Рівненської обласної ради, координаційна рада “ЧЕСНО” у Рівному вирішила розбавити наші записи присутністю кандидатів по ВО№40.

Перша спроба запросити кандидатів була дещо не до кінця реалізована. На другому медіа-клубі був присутній лише один ведмедик, який символізував кандидата від ВО “Свобода” Олексія Бучинського. Кандидата, який відмовився співпрацювати із ГР “ЧЕСНО”. Всіх інших не було, хоча й з поважних причин. Далі буде… Попереду ще дві зустрічі із кандидатами, сподіваємось, що будуть плідні та цікаві дискусії.

Позитивом проекту є те, що “Четверта влада” та “ВСЕ” підтримують інформаційно чесну ініціативу. Постійно нагадую про те, що Громадський рух “ЧЕСНО” є відкритим для всіх. Кожен, хто хоче стати партнером, долучитись до руху на рівні міста та області – “Welcome”.

Дуже важливою стороною проекту є те, що він реалізовується на ентузіазмі та з допомогою багатьох активних людей Рівного. Перший медіа-клуб був відзнятий на гроші Головного редактора “Четверта влада” Володимира Торбіча.

Також вже вкотре наголошую, що Ваші коментарі та поради важливі для активу “ЧЕСНО”.

P.S. Команда ЧЕСНО в Рівному чекає зворотнього зв’язку з Вами!

Коментарі

Віталік може і дивно виглядає, але я його знаю особисто він розумний і знає що робить і зо говорить. А зовнішній вигляд...він буває оманливий.

)

ПРИМАТ Віталій))

Хлопчина на фото в білій футболці на вигляд подібний на дибіла або наркомана. Може я помиляюсь, але все одно шкода дитину. Куда дивляться його батьки?

Розумію,що завжди хочеться висловитися,але ,боюся,у вас ще немає достатньої кваліфікації,щоб зачипати подібні питання.

Цей хлопчина написав блог! І дякую за комплімент:)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.