Рівненські діти-інваліди створили особливу писанку

 В центрі соціальної та психологічної реабілітації громадської організації "Передзвін" по особливому готуються до Великодня. Для благодійного аукціону вихованці центру готують унікальні вироби ручної роботи. Головним експонатом  виставки "Великодній Передзвін" стане велике пасхальне яйце.

До Великодня підлітки та молодь з особливими потребами готуються по-своєму. Копітка підготовка тут триває уже більше місяця.

— З часу відкриття центру "Передзвін" діти дуже змінились. Стали більше спілкуватися, з радість приходять до нас, разом проводять час,  пробують себе у творчості, — розповіла депутат Рівнеради Лариса Зелінська, яка опікується "Передзвоном".

Вихованці центру кажуть, що свято Великодня чекають з нетерпінням. Тим паче коли є нагода показати свою творчість на загальноміській виставці.

— Ми довго думали чим здивувати рівнян і вирішили виготовити головний пасхальний атрибут,  розповів вихованець центру Юрій Чміль. - Це особлива писанка до Великодня. 
Батьки та діти вже вдруге готують передвеликодній благодійний ярмарок. Саме для нього виготовляють на продаж різні сувеніри. В хід йдуть усі підручні матеріали - від кавових зерен до яєчних шкаралуп та пластикових стаканчиків.
Благодійний ярмарок-виставка «Великодній Передзвін» відбудеться  25 квітня о 12 годині на майдані Незалежності міста Рівне.

На виставці будуть демонструватися роботи вихованців творчої майстерні «Передзвін», а також учнів підліткових клубів, художньої школи, творчих гуртків Палацу дітей і молоді м.Рівне.

Пожертви, зібрані на ярмарку, підуть на розвиток творчої майстерні Центру соціальної та психологічної реабілітації для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями «Передзвін».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.