У Рівному на акцію "Вставай, Україно" вийшло близько п'яти тисячі прихильників опозиції

Мета цієї акції-відставка президента Януковича та ліквідація наслідків його діяльності. Дана акція є "підготовчою", а головний мітинг відбудеться у Києві під стінами Верховної Ради.

На таку подію прийшло тисячі мітингувальників. Це була і молодь, і люди старшого віку і підприємці… Присутні виголошували гасла " Україні волю! Юлі Волю! "," Януковича - геть! "," Юля, ми з тобою! ", «Слава Укураїні! Героям Слава»… Згодом хода від Покровського собору до Майдану, із розгорнутим прапором України, розпочалася із запізненням на 30 хв. А все тому, що чекали його «очільників»: Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока.

Фото ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

Уже близько 18:00 мітинг відбувався у центрі міста. Пролунав звіт про уже зроблену роботу об’єднаної опозиції у Верховній Раді. І знову «зачеплені» питання доріг, пенсійної та медичної реформи та інші.
Лідери об’єднаної опозиції закликають громаду не бути байдужим до своєї держави і вже брати білети на поїзд і приєднуватися до мітингу у Києві, який відбудеться 18 травня під стінами Верховної Ради на вул. Грушевського 5.

Фото ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

Також рівнянам представили кандидатів на довибори до Обласної ради від
Об’єднаної опозиції і попросили підтримати їх. Це п’ять кандидатів, із яких були присутні лише четверо-Олексій Бучинський, Андрій Лендел, Роман Денисюк та Микола Захарук. Всі решта-лише «підставні тушки».

Раніше в межах всеукраїнської акції опозиція провела мітинги  у Вінниці, Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Житомирі  та Луцьку.

По закінченню акції лунає Гімн України. 

Фото ЧЕТВЕРТОЇ ВЛАДИ

 

 

 

Коментарі

я вам раджу в туалет ходити з м"ялом,,бо 15 тисяч вас порве ПР кїбени-матері у клочча

...

Навчіться краще правильно формулювати свою думку, бо я тут бачу лише набір слів.

навіть за даними сбу було 12 тисяч! ДОСИТЬ БРЕХАТИ!

да ніхто їх не підтримує , через то і мало прийшло 5 чи 12 тис , яка різниція, і це так звані апазіцєонєри три партії збирають ,а говорять пів України , оце і є брехня , а сам майдан Рівненський і справді фізично не спроможний більше 5 тисяч розмістити в один ярус , і біля тисячи спецслужб навколо

Знаєш що тобі скажу друже, поліщук і в Африці поліщук, особливо такий як ти!!!! :)

Знаєш що тобі скажу друже, поліщук і в Африці поліщук, особливо такий як ти!!!! :)

...

Пробачте, недощитала :))

Я згоден - людей було більше 5 тисяч. Але в мене до вас питання: де можна переглянути згадані вами "дані СБУ"?

Гарний заголовок:)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.