Тушок після виборів рахують

Довибори на Рівненщині проходять практично за звичним сценарієм, практично  зі всіма старими гравцями: вибирай з десятка того, хто краще з афіш усміхається, бо на більше, ніж писками торгувати, вони не спроможні. Гарні чоловяги, вгодовані, у вишиванках та окулярах, білозубі - еліта нації. Але що від них чекати ми вже знаємо, тому нічого не чекаємо. Цікаво дізнатися про темних конячок цього забігу - про нові обличчя виборів.

Жодної упередженості, лише голі факти, прикриті цнотливо моїми зауваженнями. З усього загалу за останні кілька тижнів (навіть ще раніше) виділяється екс-військовий Олександр Зайчук. Тягатися з ветеранами виборчих баталій офіцеру важко - ще не обріс підшкірними сало-зв’язками. Ну та й Бог з ними, з усього видно, що бореться він заповзято, а отже,  можливо, і  стане обранцем від рівненської громади. Питання в іншому - якщо пройде пан Олександр до обласної ради, то що від нього чекати?

Що робитиме у раді екс-офіцер? Передбачити дії Зайчука після виборів важко. Він позиціонує себе як нову кров у політичному житті Рівненщини. То хто він - справді шанс для області побачити нового якісного політика з громади, чи чергова тушка? 

Подібні питання вже неодноразово задавалися журналістами і громадськими діячами в соцмережах і коментарях до його блогів. Кандидат від «Партії захисників Вітчизни» сором'язливо ухилявся від надокучливих юзерів, і лише нещодавно почав робити голосні, і навіть дещо зухвалі заяви. І свої слова підкріплював висвітленням активності у  стимулюванні органів влади щодо вирішенні злобуденних прогалин у ЖКГ (будинки, гуртожитки, і все таке). Спроба вдала - Зайчук показав, що можна змусити чиновників виконувати зобовязання перед громадою, а ось чи він буде тим депутатом який працюватиме на користь рівнян? Чи не забуде про свої благі наміри отримавши значок депутата, це питання відкрите, хоча це запитання потрібно ставити всім без винятку кадидатам!   

До речі, про них, зокрема про найперспективніших. Свободівець Олексій Бучинський не особливо піариться. Зрештою, здається нічого і не робить. Зустрівся з партійним активом, пообіцяв що повикручує руки всім хто спробує дерибанити бюджет і чекає 21 квітня. І справді чекає. В ході сесій міської ради активність його дорівнює нулю. З виборцями, працює мляво, вочевидь вірить у нездолану силу бренду, бренду під маркою "Свободи". Хто у силу бренду вірить, а хто в силу грошей та адміністративний вплив. Я про бізнесмена Ігора Мічуду та Петра Коржевського. Перший кидає на кампанію грошей не менше ніж окремі кандидати до Верховної Ради. Цікаво  було б отримати відповідь, навіть в коментарях, невже пан Мічуда думає що рівняни настільки тупі, що проголосують за того, хто частіше за інших попадає в поле зору за рахунок проплачених рекламних кампаній? І для чого це людині зі серйозними статками? Якщо говорити про Петра Коржевського, то тут все до болю просто. Посиділи "регіанали", подумали і придумали, кого кинути в бій, щоб з найменшими затратами отримати ще одного  фаната "Данбасу" в Рівненській обласній раді - вибір пав на Миколайовича.  Явка виборців буде дуже низькою, тому для перемоги  достатньо привести на дільниці всіх голосуючих освітян, залишити 21 квітня в Рівному всіх приписаних у гуртожитках ПТУшників й інших студентів які мають право голосу і перем

ога в кармані.  

А як воно буде, дізнаємося вже зовсім скоро! 

Коментарі

Статті пишуться іноді тут на рівному місці) Фактів сказаного - 0, якась абстракція, щоб створити двіжняк на сайті з незадоволених.
просто реально знаю дещо з Вами сказаного і воно суперечить вашим "даним"...

Маєте свої факти - викладіть їх тут. А то це більше Ваш коментар схожий на "0-фактів". Я хоч окреслив позицію, назвав факти, зробив огляд, підсумував сказане. а ви просто займаєтеся (використаю популярний термін) популізмом.

Юрію час найкращий суддя, успіхів!

І за кого тут голосувати то?
Буду за Бучинськгого

І за кого тут голосувати то?
Буду за Бучинськгого, сказав Льоня Голубков пішов купувати жені черевики, халявщик!

ага Юрію, Бучинський не піариться, бо напевно бідненький і друзів нього немає, щоб допомогли, немає йому навіть за що й листівочку надрукувати і всі про нього знають в місті , хто він і що він, і дієвого зробив для громади? Оце то ти Юрко затролив!

То не читай! Як що нерви здають.

ЧИТАТИ ЦЕЙ БЛОГ ПРОСТО НЕ МОЖЛИВО! ПОВНА АХІНЕЯ. НЕ ТРАТЬТЕ СВІЙ ЧАС

Свободівець Олексій Бучинський не особливо піариться., так бренд велика штука, але: "Без труда нема плода."

Фанат, вам не здається , що пройшли часи називати опонента "дурак","хворий","вава в голові" це вже не діє. ДЕ Аргументи? ДЕ Позиції? ДЕ Доводи? А так.... як ви ,це конвульсія. Опонуйте,а не ображайте. Андрій -автор спокійний, а ви?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.