Рівне долучилось до акції всеукраїнського прибирання

Найближчу суботу 20 квітня по всій Україні в рамках Всеукраїнської екологічної ініціативи “Зробимо Україну Чистою” вийде на прибирання парків та скверів більше 100 000 волонтерів.

На Рівненщині таке прибирання  пройде у містах: Рівне, Острог, Дубно, Костопіль, Кузницовськ, Володимирець, Здолбунів а також маленьких селищах смт. Квасилів, смт. Мізоч та с.Зоря.

Фото з акції "Зробимо Україну Чистою" м. Костопіль 2012

В кожному місті є координатор акції, до якого можна звернутись із питаннями щодо проведення акції в певному населеному пункті.  Контакти координаторів можна знайти  на офіційному сайті ініціативи Зробимо Україну Чистою

Фото з акції "Зробимо Україну Чистою" смт. Гоща 2012

Цей проект – громадська ініціатива. Мета проекту – покращити якість життя простими діями. Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити нашу країну чистішою, і вже довели це.

Фото з акції "Зробимо Україну Чистою" м. Рівне 2012

До акції можна дуже просто долучитись особисто або колективно зареєструвавшись на сайті всеукраїнського проекту.

Організатори проекту нададуть волонтерам, які прийдуть на прибирання, рукавички та сміттєві пакети. Найактивнішим учасникам організатори подарують фірмову футболку із логотипом Зробимо Україну Чистою”.

-Ми не підтримуємо жодної політичної партії. Ми діємо в рамках міжнародного соціального проекту «Let's Do It!», який спрямований на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку. До цієї чудової ініціативи вже долучилися більше 90 країн світу», - говорить координатор у місті Рівне Віталій Ейсмонт

Цього року у Рівному буде п’ять точок прибирань, повідомляють організатори:

  1. Меморіал Слави (вул. Київська)
  2. Гідропарк ІІ-ї черги (вул. С. Бандери і вул. Севастопольська)
  3. ПДМ - вул. Кн. Володимира, 10
  4. Парк ім Т. Г. Шевченка - Центр міста вул. Соборна
  5. Берег річки Устя біля мосту для ОБЛЕНЕРГО- вул. Курчатова

Минулого року на Рівненщині вийшло близько 500 волонтерів. Цього року організатори вірять що небайдужих до засміченого довкілля стане значно більше.

Більше інформації про Всеукраїнську акцію Зробимо Україну Чистою” на сайті - http://letsdoit.org.ua/

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.