Бізнес котів-безхатченків. ФОТО

Минулись ті часи коли за умови невірний голос внука  на котів переписували хати. У між виборчий період коти залишились і без роботи, і без хати. Але підприємлива жилка новітніх "Матроскіних" не дасть їм померти без хрихти "віскаса". 

Отакий сюжет зустрів щойно в однуму з торгових центрів на Соборній. 

 

Учіться - як робити бізнес на пожертвах. Он грошей коту вже накидали багацько!

Коментарі

Не розумію цю статтю: сарказм і насмішка, чи як ? Я не раз була в тому магазині ( де жіночі речі). І купляла собі багато чого там ( класний магазин) і кота бачила - він дуже класний! Видно що про нього дбають! І хатка в нього є, і вода, і корм завжди є - і по ньому видно шо живеться добре! Гладкий такий! до чого тут "бізнес" і всі ці приколи? Просто милий кіт, і миле відношення до нього! А пакетик віскаса коштує 4 гривні! А такому коту тих пакетів на день треба як мінімум 4 штуки!

Мені здається, що автор і сам не розуміє, що він хотів сказати цим сказати. В двох абзацах тексту помилок як у п'ятикласника. А фото, мій трирічний племінник зробить кращі)

Шановний Юрію, Я не розумію одного, чи ви справді думаете, що на тих копійках, що залишають небайдужі можна розбагатіти, чи вам немає про що писати?! Якщо перше, тоді напрошуеться думка, що людина, яка здатна так думати, здатна і так вчинити. Якщо, Вам просто немає про що писати, тоді зовсім непишіть!
Р.S. Краще б ви написали про той бізнес, який робить автодор, у МІЖВИБОРЧИЙ період!

Шановний, Юрій, запрошуємо Вас до нашого магазину, що знаходиться за адресою, м. Рівне, вул. Соборна, 108. Тут мешкає котик Петрик, якого Ви називаєте - бізнеменом. З задоволенням розповімо, та навіть продемонструємо Вам, а також всім бажаючим , на що ми витрачаємо його кошти))
З повагою!
Працівники магазину New Jeans

От і я не зовсім розумію, до чого тут бізнес. На ті всі гроші того котика (доречі його звати Петрик) годують, крім того до ветеринара возять. Мало того, ще й інших котів підгодовують.

Я теж підтримую, навіть сам вкинув гривню. Ідея класна. Мимоволі гордість за котів )

Написано ніби з іронією, але з помилками і без розділових знаків. Позиція журналіста - неконкретна. Наскільки я зрозуміла: він засуджує персонал магазину, який зробив бізнес на котові. Хоча я підтримую таку доброчинність та милосердя, адже вони надали прихисток нещасному безхатченку. Я на власні очі бачила цього вусатого красеня. Скажу відверто: фото - невдалі. У цього котяри така мордаха, як у справжнього вуличного мачо. Світлини слід було зробити в анфас.

Я не розумію що тут такого. вони ж не собі в карман кладуть ті гроші. Справді кормлять котика, лікують його за ті гроші. Як завжди наш народ все перекрутить і тим більше журналісти покажуть це з іншої сторони.

Так журналіст же нормально все написав. Чому ти, гуцулко Ксеню, пишеш ці слова, тебе що вхопило лихо?

Дяка людям, що дають, дяка журналісту, що побачив.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.