Міліція з народом???

Міліція - правоохоронний орган? Так, Рівненська міліція – точно охороняє права, але не людей! Нещодавно Громадська рада при УМВС у Рівненській області, слугуючи рівненській громаді, оформила стенд та скриньку скарг і пропозицій для міщан, та правоохоронці зірвали як скриньку, так і стенд, та вказали на вихід предстваникам рівнянам. А в офіційних заявах зазначили, що у них є ціла служба, яка займається «гвіздочками», і їй не сподобалися нахабні громадяни зі своїми «скаргами і пропозиціями».

Ось вам і історія – міліція займається не розкриттям злочинів, а рахує гвіздочки в стінах обласного управління. Але все по порядку....

Пам’ятаєте цей лозунг? Звісно, можливо, якби не він, а точніше не мудрість тієї невідомої особи, яка його придумала та пустила в народ, то помаранчева перебудова була б сплямована кров’ю безневинних людей, які боролися за краще життя. Зрештою, сьогодні не про це, сьогодні  про міліцію…

Маю повне право про це говорити, як перший заступник голови Громадської ради УМВС України в Рівненській області. Не буду забирати у Вас багато часу тому розпочну з інформування для чого створювався цей орган і які обов’язки на нього покладено, а потім про конкретну проблему!

Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю підрозділів УМВС України в Рівненській області, налагодження системного діалогу та ефективної взаємодії УМВС з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Я не дарма виділив основні положення на основі яких і формується фундамент діяльності цього органу. Вибрав основне та важливе. Так ось, для того, щоб якомога ефективніше виконувати поставлені завдання ми спробували реалізувати певну новацію, метою якої мала б стати анонімність тих, хто скаржиться на перевищення службових обов’язків та відсутність компетенції правоохоронців. Зрозуміло, що анонімно ми могли б дізнатися про нашу міліцію значно більше ніж в рамках проведення прийомів громадян. Так ось, нещодавно, поблизу виділеного для нас кабінету в приміщення обласної міліції на вулиці Хвильового, 2 де відбувається прийом громадян,  встановили скриньку «пропозицій та зауважень щодо роботи працівників міліції». Та не минуло й два дні, як цю скриньку без попередження зняли. Окрім того, пропали й стенди з переліком складу громадської ради, номерами телефонів й графіком прийому. Схожий стенд був розміщений і в міськвідділі міліції на вулиці Пушкіна, 4 – там його також зняли.

І тут я повертаюся до того з чого розпочинав, міліція з народом???

Вочевидь що ні! Не скажу, що «вона, міліція» і до цього прикрого випадку висловлювала щиросердечне бажання, аби стати на один щабель з пересічним громадянином, та все ж, одна справа відсутність компетенції, толерантності, поваги до людей, і зовсім інша – намагатися в такий безчесний спосіб мінімізувати викриття зловживань, хабарництва, корупції окремих, саме так, хочу наголосити, що лише окремих правоохоронців. Не всі пішли хибним шляхом! І для того щоб діяльність громадської ради при УМВС не пере направили на хибний шлях підтирання дупи нашій міліції, я запевняю кожного читача моїх рядків, наша діяльність стане ефективнішою, а  контроль жорсткішим. Адже так хочеться, щоб міліція була з народом і в кінці цього речення стояли не три знаки питання, а маститий знак оклику !!!

Олександр ЗАЙЧУК

 

Коментарі

е

Що змінилося? Все вернулося назад? Ваші дії? Олександре!

Якщо хочете конкретну відповідь, озвучте конкретне запитання! Чекаю!!!

шановний Волкер, синьопузі, як ви кажете, міліціанти давно на місце поставлені, залишилися ті, у кого рильце в пушку

І, звісно, ті, хто добросовісно виконує свої обовязки, такі теж є!!!

Прокинулися, коли вас вже обікрали))) Дала вам міліція копняка під зад, то ви по блогах соплі втираєте. Чи це фішка, піарний хід, аби привернути до себе увагу і наблизити себе до депутатського мандату? Пізно, Олександре, треба було раніше синьопузих міліціянтів на місце ставити, а не перед виборами.

Це ти гавнюк соплі підітри, тобі все фішки і піари сняться,а мєнти ввообщє зхєріли, нормальних пацанов захерили

Який цікавий індивідум) ви блотний чи фраєр, бо мова специфічна, жаргонна? громадська рада починає цікавити більше і більше - такі захисники в неї цікаві

Так мова в людини специфічна, чи то так вже допекло, але й Вашу думку щось зрозуміти не можу, Ви з тих хто ці стенди знімав чи як, чи Громадська рада робить щось не те захищаючи простих громадян від нетолерантного ставлення зі сторони міліції?

Звісно робить те, можливо! Ми мало знаємо про діяльність цього органу громадського контролю. На жаль, лише зараз перед виборами пан Зайчук вирішив пролити трохи світла на ГО і розповісти, що там були якісь стенди, ніби й скринька, й начеб то прийом громадян. а чого про це раніше не говорилося?

Я так думаю тут не Зайчук пропіаривсь, а очильник Рівненської міліції пропіарив ГР викинувши їх з приміщення та знявши ті щити чи що, і Зайчук тут думаю нідочого, що воно відбулось на кануні виборів то це так, але Зайчук з головним міліціантом, думаю про це не домовлявсь. Мені більш здається це відбулось після акції УКраїно вставай!, так показуючи що міліція не буде прислуховуватись ні до яких Громадських рад, та й вона посуті ніколи не прислуховувалась до громадян, адже вони їх не захищає вже давно.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.