Рівненська еліта на концерті Олександра Малініна

 

Із аншлагом, квітами, картинами та фотоальбомами пройшов 16 квітня у Рівному концерт відомого російського співака, народного артиста Росії Олександра Малініна.

 

 

 

 

У залі Рівненського академічного українського музично-драматичного театру серед шанувальників артиста були помічені відомі жителі міста.

Послухати співака прийшли зокрема, голова Держземагентства Рівненщини Світлана Богатирчук-Кривко із чоловіком першим заступником голови Рівненської облради Михайлом Кривком, колишній секретар Рівнеради Юрій Торгун із дружиною Ольгою, директор рівненської НВК "Школа-ліцей №2" Андрій Нагорний із дружиною, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, народна артистка України Наталія-Марина Фарина, начальник управління освіти Рівненської ОДА Григорій Таргонський та Алла Лаєвська, яка проводить розпис молодят у відділенні РАЦС Рівного.

Хресна молодят Рівного, яка проводить розпис у РАЦС Алла Лаєвська (зліва)
Директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига (зліва)

Коментарі

особливо "елітарно" виглядає неголений торгун у футболці... чісто по пацанскі. До речі, він там не у трєніках часом? )))

дивує те, що ця - так звана еліта мало того що приходить по запршеннях так ще й жодного разу жодної квітки артистам не приность ще й дозволяє собі зверхні погляди на всіх присутніх в залі. не еліта це - а ... !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.