Мер нарешті прозрів?

18 квітня на інформаційних сайтах з’явилося повідомлення про призначення начальником управління житлово-комунального господарства міста Рівне Володимира Лапюка.

http://vse.rv.ua/politika/1366295708-mer-rivnogo-vzhe-priznachiv-nachalnika-zhkg.html

В зв’язку з цим, хотів би нагадати висловлювання міського голови Рівного Володимира Хомка щодо якостей кандидата на цю посаду двомісячної давності. 12 лютого цього року, наступного дня після повідомлення про відставку Геми І.І., мер міста на запитання про наступника відповідав так:

«Наразі кандидатури на посаду начальника УЖКГ немає. Я оголосив усім знайомим, друзям, в облдержадміністрацію звернувся. Мені треба людину, яка була б від мене на дистанції, щоб мене не звинувачували ні в чому. Людину, не лише практично готову до роботи в цій сфері, такі є, а й теоретично. Бо я планую зміни вносити, реформи робити, і мені треба, щоб людина мислила в унісон зі мною і розуміла кроки, які я роблю. Навіть з мого оточення не всі розуміють те, що я хочу зробити в комунальній сфері міста. Поки що такої людини я не бачу, навіть приблизно не уявляю, хто це може бути. Я не вірю в чудеса, коли людина почитала розумну книжку і почала керувати. Треба вміти спілкуватися, це приходить з часом, з досвідом»

http://4vlada.com/rivne/21466

Володимира Лапюка він називав «хорошим спеціалістом», проте серед претендентів на посаду начальника чомусь не розглядав.

http://catalog.ogo.rv.ua/articles/view/2013-02-13/38174.html

І ось, через два місяці В.Лапюка призначають начальником управління. Що сталося за такий короткий термін? Лапюк нарешті почав мислити в унісон з мером і став розуміти його бачення реформ? Чи мер нарешті прозрів і по новому оцінив потенціал свого оточення, відкрив таланти реформаторства та спілкування з людьми? Якими критеріями насправді керувався міський голова, призначаючи начальника УЖКГ?

Шкода, що ці запитання доводиться задавати вже після ухвалення рішення… 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.