Про хамство в маршрутці (ФОТО)

До хамства в маршрутках вже звикли усі, нажаль. Їдучи в неділю вранці в церкву став свідком (сидів поряд з водієм) зухвалого та хамського ставлення водія до бабусі. На зупинці ТРЦ Чайка по вул.Грушевського (в напрямку руху до 12 школи) в маршрутку зайшла старенька бабця з паличкою і чемно запитала водія чи можна з посвідченням і тут почалось...
Післа першого питання — водій промовчав, бабця спитала ще раз, водій знову нічого не відповів старенькій, лиш пробуркотів: «Баба зайшла, то сідай». Я спробував пояснити водію, що мені здається, що він не має права так відповідати і це хамство, на що почув: «знаєш як вони мене дістали?» На годиннику 09:26, я продовжив пояснювати водію, що мені здається, що він не правий. Дістав планшет і софткав водія, попросив назвати прізвище, водій мовчав. В маршутці знайшов табличку з прізвищами водіїв: Федорчук В.Х. та Хрусюк В.О. чи був це хтось з цих водіїі чи інший, я не знаю. Номер маршруту 38, державний номерний знак ВК 2064 АР.
Бабця виходячи з маршрутки кілька разві дякувала, що я за неї вступився... Ідучи з нею до світлофора, я пояснював їй, що варто писати скарги на таких водіїв, хоча розумію, що вона з паличкою, ледь ходячи — наврядчи донесе скаргу чи напише... сумно :(
Спострігачи за цим неподобством мене здивувало ось що:

  • Чому в більшості випапдків усі мовчать бачачи подібні ситуації?
  • Чим думає водій, рано чи пізно він теж буде пенсіонером? Платитиме? Не думаю.

Щоб зло примножувалось, треба щоб правденики мовчали, у це вірю, на цьому стою інакше не можу. Вважаю своїм святим пасторським, християнським обов’язком захищати тих, кого притискають і хто не може (не знає як) поставити хама на місце. Як сказав мій один друг: можна вічно бігати захищати бабусь по маршрутках, але вплитвати треба на іншому рівні.

Я напишу скрагу і сьогодні віднесу її в управління транспорту. Я публікую його фото (на власному блозі і тут), аби ви могли знати хама в обличча, можливо коли його почнуть взнавати, і засуджувати, він зрозуміє свою помилку. Ще одна річ, окрім скарги - ігнорувати маршрутку де він їздить, втрата грошей — матиме результат.
 
Пропоную усім бажаючим долучитись до такого-собі флешмобу: хамів фоткаєм і оприлюднюємо фотки. Преконаний, що на більшість це діятиме, адже в нас народ завжди думає: “а шо сусіди скажуть?” Правда не знаю чи це законно... хоча готовий нести покарання, якщо цим постом порушу закон.
 
Я не тримаю зла на водія (як думають деякі френди, коментуючи цей допис в соц.мережах) і готовий так само публічно описати його вибачення і пригостити кавою. Я навтіь розумію частково його реакцію, старенькі різні бувають, АЛЕ це не дає право йому хамити. 

Коментарі

Помоєму хтось добряче стукнувся головою........і знаю я бабок які задовбуть святого! І Оці всі понти " мій християнський обов"язок ля ля ля " а ти не подумав шо водієві треба теж за щось жити а не тільки на халяву бабок підвозити??? є он тролейбуси, так ні бабуні хочуть з комфортом і за чужий рахунок, а конкретно за рахунок цього водія - бо це приватний перевізник, і держава їм не виплачує ніяких пільг чи дотацій! А ще хто тобі, авторе цієї статті, дав право фотографувати і виставляти фото цієї людини тут ???

А ти видно теж один з тих хамуватих водіїв - маршрутчиків - хапуг, хто таким бідним прикидається.
Запам"ятай - повинен працювати по Закону, а він для таких бабусь і надає право безкоштовного проїзду, даже не попереджувати, тебе хама, щоб ти дозволив їй їхати.

Насправді в маршрутці чітко визначено кількість пільгових місць, це по перших, по других водії починають свою роботу орієнтовно з 5:30. Хамство звичайно неприпустимо, але й водія зрозуміти можна.

Опа. Що я бачу -Серливий обізвався. Серливий знову свою гівнярку відкрив?

До кінця не зрозумів, чого ви хочете більше: покарати хама водія, чи старенькій допомогти? Чомусь, Ви Сергію, вважаєте, що бабці можливо допомогти лише принизивши водія. Дам вам підказку, є набагато простіший та інтелігентнішій шлях – оплатити за стареньку проїзд! Попробуйте, отримаєте набагато сильніше внутрішнє задоволення, хоча „понтів” зрозуміло менше, чи це не для вас?
P.S. Знаю цього водія, про таких кажуть – мухи не образить.

Правильна позиція Сергію! Підтримую! І пропоную хамів "візувати" всюди, а не лише в маршрутках. Так тримати

Cолидарен с Ольгой. Ставить на место хапуг - хамов.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.