Інтелектуальна власність має свою особливу дату

Рівняни! 26 квітня, окрім жахливого для українців дня Чорнобильської аварії, ми та увесь світ відзначаємо Всесвітній день інтелектуальної власності. Цьогоріч, він присвячується шануванню «новаторів-провидців», або далекоглядних новаторів, визнаючи таким чином важливу роль митців, вчених та інших новаторів в усьому світі. 

Чому міцна система захисту ІВ є такою важливою для України? Саме просте пояснення таке – захист ІВ є дуже суттєвим для творчості і винахідливості дослідників, вчених, артистів і інженерів, які знаходяться в авангарді розвитку технологій і інноваційних рішень. Якщо люди вважатимуть, що їхня праця не буде певним чином оплачуватись, вони втрачатимуть мотивацію творити і винаходити. Без захисту ІВ Україна ризикує припинити інновацію у самому зародку. Якщо Україна хоче стати сучасною країною, вона повинна працювати задля покращення захисту ІВ.

Це є також питанням справедливості. Українські компанії заслуговують не те, щоб мати зиски з інвестування в капітал, інновації і людські ресурси. Українські дослідники, вчені і підприємці заслуговують на винагороду за свої величезні зусилля. Багато новаторів дуже сильно ризикують і мають право на результат, коли їхні ризики приводять до успіху.

Щороку, до місцевого офісу «Рівнепатент» звертаються за поданням на реєстрацію більш як 300 об’єктів інтелектуальної власності. Готовність до реалізації своєї інтелектуальної власності та її захисту свідчить про реалізацію чітку і послідовну стратегію розвитку, про нові рішення які ведуть до успіху! Рівняни вже роблять дуже багато, аби захистити своє та здобути нову якість життя для себе та своїх нащадків. 

Рівненські водні технології, унікальні напої у роздільній тарі, високоефективні магнітні сепаратори, кабельно-провідникова продукція для електродвигунів «сила природи», екологічні промислові електроплитки та м’ясорубки, енергозберігаючі лампи денного світла, надтверді автолаки та авто фарби, холодний та термо- пластики для розмітки сучасних європейських доріг, водогрійні газові установки для міні котелень, тепло та шумоізоляцій піно полістирольні плити, переносні багатофункціональні пристрої для харчування,  унікальні фіто чаї та науково підтверджені лікувальні фіто збори, композиційні надміцні декоративні плитки, транзитно-логістичні витратні матеріали для будівництва та ремонту, - це лише невелика частина винаходів та корисних моделей, на які рівняни отримали патенти – охоронні документи України, за сприяння патент-офісу «Рівнепатент». Нині, за цими технологіями виробляється інноваційна продукція, яку можна побачити у містах та селах України, Росії, Польщі, Закавказзя, Середньої Азії, країнах Євросоюзу та Балканах. Рівненські винахідник покращують життя не лише собі, а й усім нам, роблячи його комфортнішим, доходи – вищими, а країну – багатшою!  

Любіть Україну та творіть інновації!

А патентний повірений надасть вам усі необхідні консультації безкоштовно, як у  приміщенні офісу «Рівнепатент» чи в онлайн режимі на сайті www.patent.rv.ua Від якого та Радіо-Трек і прийміть наші найщиріші побажання успіхів та процвітання у Всесвітній день інтелектуальної власності!

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.