ДЯКУЮ...

Цього слова більш ніж достатньо, щоб підбити результат проміжних виборів до Обласної ради. Це був мій перший крок, завданням якого було отримати більше повноважень для того, щоб працювати на користь міста та його мешканців. Пишу що крок був першим лише тому, що вже від вчорашнього дня зробив другий в тому ж напрямку, після якого буде третій, п’ятий, десятий… Завдання кожного наступного  - боротьба за якість життя городян, за їх право на достойну владу, за перспективи міста та громади.

Наразі, продовжу працювати в рамках тих можливостей, які маю. Продовжу роботу по об’єднанню ініціативних груп мешканців, оскільки переконаний, що лише при активній участі рівнян можливо вирішувати проблемні питання на їх користь.

Повертаючись до теми виборів прошу всіх звернути увагу на конституційний обов’язок політичного волевиявлення. Люди мають зрозуміти, що лише за їх участі можливі зміни та позитивні зрушення.  Явка на дільницях, лише 10, 9% по місту Рівне, говорить про нерозуміння громадськістю важливості органів місцевого самоврядування. На жаль, чомусь, у переважній більшості, рівняни думають що їх життя залежить лише від тих, хто топче київські коридори. Та це не так. Тут, на місці, вирішується левова частка питань, від яких залежить якість нашого життя.

Що ж, а поки, Дякую за підтримку, дякую за розуміння моєї громадянської позиції, закликаю кожного з Вас продовжувати боротися за поліпшення якості нашого спільного життя. Я ж залишаюся з Вами і продовжую працювати для Вас, у разі виникнення будь-яких питань звертайтеся https://www.facebook.com/OlexandrZaychuk  http://vk.com/id196507260

 

 

 

 

Коментарі

Хто це таки? Він що такий молодий і вже отримує величезну пенсію? Це що всі Рівняни мають працювати на його пенсію? За що йому кланятися і дякувати? Хай йому жінка вірить.

Тримайся Дмитрович! Ти не один! Ми віримо Тобі!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.