Ужгород фестивалем писанок втер носа владі Рівного

Ужгородці переплюнули рівнян у мистецтві прикрашати місто писанками. На Закарпатті відбувся масштабний фестиваль писанкових дерев. Тим часом у Рівному продовжують вішати на дерева фанерні таблички-писанки.

 

 

Переможців обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко» визначили 28 квітня, у неділю. На відкриті фестивалю побував і кореспондент сайту "ВСЕ".
 Дерев’яні, паперові, металеві, прикрашені бісером, крупами, візерунками – тисячі писанок та крашанок прикрасили центр Ужгорода. Виконані за всіма можливими унікальними техніками, свої великодні дерева сюди привезли 54 команди з кожного району Закарпаття.
   На кованих гілочках кожного металевого дерева, висотою майже у людський зріст, розмістили від ста до трьохсот самобутніх Великодніх яєць. Кожне – ручної роботи, усі учасники команд – у традиційних вишиванках.  Рівень робіт просто вражає, а усі експозиції оформлені стильно та  майстерно.

Тим часом за ініціативи заступника міського голови Рівного Галини Кульчинської випускники рівненських шкіл,  вихованці підліткових клубів та учні художньої школи третій рік поспіль прикрасили дерева деревяними великодніми яйцями.

Коментарі

Це ж потрібно, щоб автор так не любив Рівне. Ні, щоб пишатися рідним містом, то радіє, що ( нарешті) хтось знайшовся кращий.
"Тим часом за ініціативи заступника міського голови Рівного Галини Кульчинської випускники рівненських шкіл, вихованці підліткових клубів та учні художньої школи третій рік поспіль прикрасили дерева деревяними великодніми яйцями." А що з вашої ініціативи, авторе,хорошого в цьому місті зроблено? Обкакано всіх, хто хоча б щось намагається робити. Сором!!!

з "ініціатив" кульчинської для міста користі що й з інтернет-тролів. Не було б навіть свята Великодня, та й взагалі ніяких свят без "ініціатив" тамади міського голови у нас би не було. Ці її "ініціативи" вже давно закалєбали як освітян, так і учнів. Чи ви гадаєте, що радісно і весело всі під аплодисменти втілюють в жизнь ці галинині забаганки. А всі у Рівному такі безпомічні, що без її світлих ідей нічого і не вигадають. І окремо про випускників - їм більше зайнятись нічим незадовго до ДПА та зовнішнього тестування, окрім як аплікації ліпити та яйця малювати "на  виконання ініціатив галини кульчицької" (школа - комсомолу). Це брєд. А Дюг нормальний репортаж зробив з місця свого тимчасового перебування і показав, що й справді є  керівники в інших містах, які можуть забезпечити умови для гарного свята, а не лише проявляти дурацькі "ініціативи".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.