ЧОМУ Я ПІШОВ НА "СИЛУ ЛЮДЕЙ"

Тут Сергій Штурхецький у своєму дописі  (https://www.facebook.com/notes/serhiy-shturkhetskyy/%D1%87%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D1%8F-%D0%BD%D0%B5-%D0%BF%D1%96%D1%88%D0%BE%D0%B2-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%83-%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B5%D0%B9/605922659437640) рефлексував на презентацію ідеї "Сили людей". Хоч в мене так гарно не вийде, але спробую рефрекснути на рефлексії  ))) Прям новий жанр якийсь виходить.

 

Сергій Пінчук, наприкінці зустрічі "Сили людей" сказав, що таких презентацій було багато. Я от спробував згадати. Луценко презентував свою (і мою) Самооборону, крутіше, не "в чистенькому залі з кондюріком", а на брудненькому майдані в 10 градусний мороз. Я там був. І підтримував, і досі то для мене приємні спогади. Але нещодавно почув що прапор самооборони зданий в музей помаранчевої революції. Жванія вже в Партії регіонів, інших розкидала доля... А так хотілося побути самооборонівцем і не шукати іншу партію. Ще "Фронт змін" презентували, Яценюк розповідав що гроші на партію зароблятиме продажем футболок ;). Може хто купив, признавайтеся? Ще Команду озимого покоління імені Хорошковського в КУЕМі памятаю, Губанов там був з Дєнісом, теж було цікаво... "Сильна Україна" з новим обличчям української політики Тігіпком ))) Всі гарно говорили, різне, але правильне. Ще колись був Ляшко з вилами, і Наташа з мріями. Невже це можна порівняти з хлопцями і дівчатами які кажуть: у нас немає відомого лідера, мало того, нам не потрібен один лідер, він сам нічого не вартий; ми зачинили двері перед усіма діючими політиками, з їх ресурсами, у нас немає грошей,у нас немає телебачення, ми навіть партію не купували; пропонуємо не долучатися, а створювати. Більше того, хто захоче долучитися то готуйте гривні свої вкладати, час свій вкладати... Може ви пам’ятаєте таку? Я ні. Хтось "Свободу" згадає. Але там навіть не пробували гратися в демократію. Здається, Степан Молчан колись пишався тим, що в них військова ієрархія. Не знаю чи і досі так думає. 

 

Про зачинені двері для діючих політиків. Питання дискусійне, воно має свої плюси, так легше буде доводити людям, що ти "не олень". Але така позиція має й мінуси, тобто чимось треба жертвувати. Я, наприклад, серед діючих політиків бачу тих кого би підтримав, але як пояснювати людям що це не нова партія під Луценка, під Гриценка, не знаю там щекого, Матчука, Донія тощо.

 

А чи взагалі потрібна така партія, що можлива без лідера? Так! Але ж не не вгодовані комуністи які на Порш каєнах їдуть на першотравневу демострацію... Чи "Сила людей" не стане однією з 200 нікому не потрібних партій? Не знаю, можливо. А може й ні. Принаймні старт оптимістичний, не зважаючи на всіх песимістів. Валерій Гусак зі своєю пропагадною здорового способу існування у всесвіті надто песимістичні сигнали посилає у космос (під коментарями до допису Штурхецького). Olg Kordonets традиційно голосує за УНСО бо немає закого. Невже не потребуєте нормальної партії? Сергій Пінчук, а ти маєш за кого голосувати? Може за Всеукраїнський патріотичний союз? ;) А решта? Я завжди ходжу на вибори. І майже ніколи не голосую "проти всіх". Але чим далі тим частіше доводиться голосувати за методом виключення, вибираючи менше зло, замість того аби вибирати кращих з кращих.

 

Як на мене, одне із завдань "Сили людей" привести кращих з кращих в політику!!! Я переконаний що 90% з тих хто сьогодні презентував "Силу людей" не протримаються там і 3 років. Але сподіваюсь правильний сигнал почують правильні люди, які ще досі берегли свою політичну цнотливість.

 

До речі, а рефлексувати на подію яку не бачивце мені нагадало «Я Пастернака не читал, но осуджаю». Але знаючі люди мені заперечать, мовляв другий перегон кращий першого )))

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.