Монстранти пройшли головною вулицею Рівного

Сьогодні, 1 травня, у Рівному пройшла Монстрація. Цей захід розпочався на майданчику біля міськвиконкому, де намалювали плакати з гаслами та пройшли вниз по Соборній до Чайкіної алеї.

Було заплановано «монстрантами» пройти і на Майдан Незалежності, але міліція заборонила, адже там в той час проходив мітинг комуністів.

З вуст «монстрантів» лунали різні гасла: «Хто вкрав танк», «Де моя табуретка», «Рятуйте жаб-мандрівниць. Дайте дві», «Долой кухонне рабство» та багато інших абсурдних висловів. Подиву перехожих не було меж.

Наприкінці Монстарації всі учасники ставали на стільчик та голосно вигукували своє гасло. А також пізніше з учасниками «розплатились», в якості грошей всі отримали газетні папірці.

Ключові слова: 

Коментарі

На заводах працювати немає кому...

Точніше: не вистачає заводів де б можна було працювати

навіть заводи нема кому побудувати, де можна було б працювати :)))

На одному з плакатів щось пише про ВСЕ)

А до чого це все було?

Побільше би таких веселих подій в місті. Бо всі ходять насуплені та дивляться собі під ноги. Бачили б ви обличчя бабусь, які зустріли нашу ходу :) Це ж настрій підіймає та вправляє чакри! Замість того, щоб біля тєліка сидіти або насіння лузати на лавочці :-р

дурдом "Веселка"

клоуни

А який сенс цього всього?
Весело провести час? Чи просто спосіб, щоб привернути увагу?
Маячня якась.

закоплексоване суспільство ще не готове сприймати будь-що, що не вкладається у сірі рамки похмурої буденності. От серіал про дебілкуватих сватів чи якихось пікіних - це нормально, це весело і смішно!  концерт лоліти - у-у-у-у, ващє кураж на тиждень, якась пародія на шоу талантів чи танців - нормально, гарно - плещемо в долоні ))) А якісь дибіли-клоуни з придуркуватими гаслами - ацтой, маячня... фу-у-у-у-у - геть з нашого сірого свята буденності, геть з наших голів, а то ми починаємо відчувати себе "мєлкімі, нічтожнимі людішкамі"...

як на мене це дуже веселе дійство заряд позитиву на весь день. незважаючи на всю абсурдність гасел і самого заходу це справді було весело і сміливо. не кожен зможе пройти центром міста кричати незрозумілі гасла нелогічні і не боятись думки оточуючих. і взагалі навіщо шукати смисл в усьому))) якщо можна іноді дозволити собі вийти за рамки і зробити щось божевільне....

Не все те, що "крєатівне і нєордінарне", цінне. Від цього варто відштовхуватись, а не від того,"як би то продемонструвати всім свою незакомплексованість в цій сірій буденності". То ж не 16-літні, чесне слово.

...а якого кольору у вас шкарпетки?

Мало вже хто пам"ятає. З такими ж придурковатими плакатами та гаслами ми ходили на паради в совєтськи часи. "Економіка должна бить економной","слава кпсс","ленін жил,жив і будет жить" тощо. Хто може згадайте, посміхниться!!! "Я не був на морі!" смішно...Треба ці річ,парад вдосконалити, наприклад - "Голова не садова,а Хомко!", "Радуйтесь,що Рівне, ще рівне!","Садибі Хамка нашу турботу!"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.