Кротка пам'ять Рівненського нардепа

Коротка память Рівненського нардепа

       Всі ми чудово пам’ятаємо які добрі і хороші кандидати в депутати напередодні виборів. І без різниці які вибори йдуть місцеві, президентські чи парламентські.  Кожного разу  кандидати в депутати обіцяють своїм обранцям золоті гори, і кожного разу обманюють. Наш народ вже звик до цього і навіть не звертає уваги на подібні речі.

        В нашому випадку я пропоную розглянути кандидатуру  нашого нардепа від Рівного, Олега Осуховського. Красень хлопець і великий борець за правду та справедливість. А чи такий він правдивий і справедливий до свого оточення ?  Адже як він вчиняє з своїм оточенням так він вчинить і з нами (тими хто його вибирав) всіма. Перш за все поставлю читачів до відома що даний персонаж вельми не любить тих людей що приносять йому погані вісті. Тобто про реальний стан речей в присутності цього пана треба забути.  Хочеш  щось сказати?  Говори, тільки добре .  А ні, то пам'ять про тебе розвіють по вітру .  І ніяк Ми (команда)не могли зрозуміти принципів роботи цього чоловічка. Бо всі знають, що робота (будь яка) це історія злетів і падінь, а якщо падіння виключати з поля зору, то втрачається відчуття реальності і адекватності. Отож бо й не дивно що через певний час почались негаразди і певна група людей вирішила покинути Рівненську «Свободу». Заявивши що більше не можуть знаходитись в організації яку створювали. Але дивне не це, дивує коментар того самого Олега Осуховського який як ми пам’ятаємо, великий борець за правду та справедливість.  Ось він: Частина присутніх за столом - взагалі не є членами партії, а інша частина вступила декілька років тому до лав ВО "Свобода", але ніколи не була активними членами і ми їх майже не бачили.

          Отож розпочнемо знайомство з тими людьми яких Олег Осуховський начебто не знає. Почнемо з права на ліво.

  1. Кравчук Опанас Петрович, всі люди які прийшли в партію з 2010 року пам’ятають жвавого хлопчину якого Олег Осуховський в далекому 2010 виставив кандидатом в депутати Гощанської районної ради.
  2. Назар Коротчук ,  ніхто не зможе сказати що Назар був неактивним. Цей молодий хлопець  був майже на кожній акції з часу вступу в організацію в 2012 році. Нагороджуючи Назара почесною грамотою Олег Осуховський  казав: це той чоловік який не давав відбуватись махінаціям на виборах.
  3. Іван Гетьман , активіст, учасник подій під народним домом. Він не боявся їхати на всі акції які проводила «Свобода»вступив до партії разом з Назаром Коротчуком в 2012 р.
  4.  Валентина Поліщук, правди ніде діти вона не є член партії, в 2011 при подачі документів Олексій Бучинський відмовив їй і не прийняв документів. Підставою для відмови було, цитую : В нас в організації і так багато дівчат. Валентина допомагала нам з розсилкою і перс-конференцією як такою. На даний момент прес -секретар  Рівненської міської організації УНА.
  5. Оксана Донець, один з найцікавіших персонажів нашої команди. На місцевих виборах 2010 року була розпорядником фонду обласної організації і кандидатом в депутати до обласної ради від Корецького району . Цікаво як розпорядник фонду і кандидат могла бути неактивною, або як її не пам’ятає Олег Осуховський? Не пам’ятати людину яка його зробила його депутатом обл. ради?
  6. Ярослав Гранітний , член партії з 2008 року, кількість в яких брав я  участь  ніколи не рахував, майже на всіх був , наведу тільки деякі «харківські угоди», «9 травня Львів». Перший заступник керівника міського виборчого штабу на президентських виборах 2009р. Керівник  Рокитнівського районного виборчого штабу в 2010 році. Кандидат в Рокитнівську районну раду 2010р. Голова служби логістики РОО «Свобода» до 2011 року. Невже й мене Олег Осуховський не пам’ятає, або я відношусь до неактивних ? )))
  7. Максим Разкевич, Молодіжний актив партії якого не пам’ятає Олег Осуховський.  Прийшов Максим в Свободу орієнтовно в 2009-2010 році. Активно проявив себе в молодіжному середовищі, і вже на місцевих виборах в 2010 році поїхав в Березнівський район як керівник виборчого штабу. В Березному коли бюджет організації не витримав виборчого навантаження Максим вийняв власні гроші з кишені які збирав для продовження навчання в РДГУ, вклав їх в вибори і продовжив виборчу агітацію (на той час то було нормальне явище в «Свободі»). Осуховський  клятвено обіцяв повернути витрачені кошти Максиму, але про свою обіцянку забув як і про Максима взагалі.

Отож шановні читачі робимо висновок про нашого нардепа, його ставлення до людей які колись були його командою. Зараз він не пам’ятає людей які робили йому результат на місцевих виборах,як і не згадає в Верховній Раді  і нас всіх. Людей які раніше вкладали власні кошти в організацію він звинувачує в продажності партії регіонів. Прислали приблуду Осуховського в 2010 році, став він депутатом спочатку в обласній раді, а потім і у верховній. Змахнув крилами і тепер гадить зверху на людей які його піднімали…

 

Ярослав Гранітний    29.04.2013

Тел. 43-84-03, або 097-725-74-03

Triton444@mail.ru

 

Коментарі

Автор розкрив маленьку часточку великої проблеми. Не згадана Дубпенщина, хоча саме з нею пов'язана поява Осуховського на Рівненщині.

Вибрали тепер тіштеся!!! Так вам і треба.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.