Дорослі ідеї молодих людей

Вчора, 11 травня, в «Острозькій академії» відбувся Молодіжний форум «Проектні Дні». Суть форуму полягала в презентації власних проектів різних молодих особистостей  з Рівненщини та Волині для покращення власного регіону. Близько 30 учасників здобули перемоги у різних номінаціях. Інші отримали грамоти.

Спілкування було поділене на два блоки. У 1 блоці учасники працювали в групах за СМД-методологією професора Щедровицього. За кожною групою були закріплені методологи ?та ігротехніки. Тож спілкування було жваве.

 У 2 блоці, який проходив паралельно,  відбувалася презентація власних проектів та ідей. Серед  експертів, які власне й визначали переможців, були ректор Нау ОА Ігор Пасічник, фронтмен гурту OtVinta  Юрко  Журавель, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов, плавчиня Анна Хлістунова, директор Art Models Оксана Ігас та інші. Також кожен учасник мав змогу пройти тренінг у психолога.

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Після завершення презентацій проектів та роботи в групах учасники відправилися на екскурсію «Острозькою академією». Закінчився вечір нагородженням переможців та фуршетом. Після чого відбулося неформальне спілкування учасників з експертами.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.