Модниця Рівного. Травень

Найкрасивіші та найстильніші дівчата Рівного змагаються за титул "Модниця Рівного".

На переможниць чекають сертифікат на шопінг на 500 гривень у бутіку "Mango", фотосесія від Євгена Фіщука а також подарунок від косметичного бренду "Bremani".

Шляхом голосування серед дівчат розігрується фотосесія від Євгена Фіщука та подарунок від косметичного бренду "Bremani".

Переможниця буде обрана редакційним комітетом. Саме вона стане щасливою володаркою сертифікату на шопінг у бутік модного одягу "Mango".

Оберіть "Модницю Рівного"

Коментарі

номер 17 і тільки17

І хто ж переміг?

№ 4

Re:

А мне №25 понравилась, пышная девушка, правда животик придется немножко подкачать, народ, зачем ВАМ смотреть на шмотки?

17 номер, будь моєю жінкою!))

Співчуваю,значить не дано.Так щастить тільки "друзям та прихильникам" Нетецької та Якимчук

як мені це тепер пережити ?))

Якщо ти зайшла на сайт і проголосувала-тобі вибило відсоток голосування,далі скільки не заходь ти не проголосуєш,а якщо ти відключиш інтернет і знову зайдеш,тоді знову зможеш проголосувати.не смішіть мене,я думаю що це знають більшість конкурсанток.і діло тут не в тому,яка ти людина,а в тому кому важливо перемогти,а кому просто взяти участь.кумедно,конкурс незначний,а стільки різного бруду в коментарях,образ

в мене 1 раз на добу!!!Дівчата це конкурс,у всіх конкурсах не без образливих лиць,це все ж просто,тому щотза місяць всі про все забудуть й навіть не згадають!!!Нащо наклепи наводить ))Вікуся ми верівно за тебе))))і всі мої друзі за тебе!!!!І правду кажу що казала друзям ---щоб передавали іншим друзям------------------№21

Це не у всіх так - вийшла, відключилась, потім ще раз проголосувала, а тільки в тих в кого динамічне IP. Я хоч сто разів відключусь - проголосувала тільки раз і все, далі висвічуються тільки відсотки. Від провайдера залежить. Ну а на рахунку бруду і образ - це окремий конкурс! )

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту