У Рівному визначили найкрасивіших вагітних матусь

У середу, 15 травня, у Рівному відбувся фінал шоу-конкурсу для вагітних «Пузата мама-2013». Це вже третій сезон конкурсу.   Цьогоріч фіналістками конкурсу стали 12 вагітних матусь з усієї області.

 У якості артистів для усіх присутніх виступили маленькі вихованці дитячої сучасної школи "ART STUDIO", відомий рівненський гурт «Ot Vinta», а потанцювати усі фіналістки та гості свята змогли під запальні треки від ді-джея Alexа (Олексія Абросімова). А найменших глядачів на святі розважали  веселі клоуни. Презентував конкурс і нових ведучих. Ними стали шоумен і ведучий Андрій Осташ (МС Дюк) та шеф-редактор порталу «ЧаРівне. інфо» Олександр Курсик.

 

Під гарячу музику ді-джея Alexа в якості моделей подіумом крокували разом з мамами найменші моделі - дітки до 1 рочку. Самі вагітні учасниці продефілювали у фірменних футболках та вечірніх сукнях. А маленькі вихованці агенства "Панна" продемонстрували дитячу моду. 

- Під час конкурсу подіумом продефілювали не тільки цьогорічні учасниці, а й торішні з маленькими дітками, яких об`єднує Сімейний клуб "Пузата мама", - зауважила організатор конкурсу Оксана ПРОКОПЧУК. 

Традиційно у конкурсі не було переможених. Усі учасниці отримали рівнозначні титули. ?Іх відзначили не лише почесними титулами, а й подарунками від партнерів проекту та організаторів.

Ключові слова: 

Коментарі

Юра Дюг, якщо ти фактично слово в слово викладаєш мій анонс про конкурс (http://charivne.info/news/final-konkursu-dlya-vagitnih-puzata-mama-2013-...), змінивши лише майбутній час там на минулий тут, то будь ласкавий робити посилання на на наш сайт "ЧаРівне.інфо", з якого ти це взяв, і так, як це прописано у наших вимогах у футері сайту!!! Май повагу до моєї праці!

всі підкуплені,знову виграла гран прі "задерла ноги і вагітна" якогось сраного начальничка невістка чи донька,да пішли ви всі і нахху.....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.