"Олімпієць" Вадим Тітушко: спотрсмен від Бога?

Нашумівша вийшла історія. Цікаве відеозвернення Тітушка "на випадок, якщо щось станеться". Наш "Олімпієць" побив не світові рекорди, а людей, і каже, що немає бідному де працювати.

А ви як вважаєте? Не чув я щоб Кличко, Бубка чи Клочкова, спортсмени дійсно від Бога, скаржилися на недостачу грошей і били людей. Це нонсенс. Не важливо чи то Тітушко був від Партії Регіонів, чи від опозиції (як він стверджує), на сміх пробирає прикриття спортсменкістю. Цікава вийшла в нього історія. Він не маючи ніяких досягнень в спорті, розповідає про те, що спорстменам погано платять. Поганим спорстменам точно не платять. Вадим, в колонії можуть дати безкоштовну освіту. Ставай електриком, механіком, токарем. Україні не потрібні погані спортсмени, нам потрібні трудящі руки, які не битимуть людей, а приноситимуть користь суспільству. 

Коментарі

Шо ви хочете від ригівських гопніків? Це бидло повинно знищуватися як клас шляхом позбавленняволі, як мінімум.

Журналістка кричала на камеру, що він бив її ногами по лиці - дивно так, що ніодної царапинки не було. І що саме не дивне тут, що це журналісти 5-го каналу!

Напевно відео і фото де тітушки пригають на людей і охороняють ригівські мітинги, також підробні? Ботику, у нас, таким, як ти уже ніхто не вірить.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.