ЗАЯВА щодо ситуації з приміщенням в будинку «Народним домом»

На сесії Рівненської міської ради, що пройшла 23 травня 2013 року депутати міськради заслухали звернення голови Рівненської обласної організації Спілки письменників України з проханням не розривати з спілкою договору позички та не висиляти з, наданого згідно цього договору, приміщення в Народному дому. В свою чергу міський голова Рівного Володимир Хомко аргументував виселення цієї спілки зверненнями народних депутатів, в тому числі і моїм, щодо надання безоплатного приміщення під громадську приймальню.

Така аргументація міського голови викликає обурення та являється звичайною маніпуляцією фактів. Адже я у своєму зверненні просив виконати норму ЗУ «Про статус народного депутата України» та виділити мені приміщення під громадську приймальню в Народному домі. При цьому жодним чином НЕ ВКАЗУВАВ ЯКЕ САМЕ ПРИМІЩЕННЯ мені потрібно. Навіть більше міська влада у особі міського голови жодного разу не звернулася до мене з будь-якою пропозицією. Натомість Володимир Хомко зайняв «страусину» позицію і вирішив висиляти одних з найдієвіших громадських організацій Рівненщини. При цьому він не знайшов нічого кращого, як прикрити свої дії зверненнями Народних депутатів. Оскільки дана ситуація викликала певний резонанс у суспільстві я від себе та від обласної організації партії «УДАР»

ЗАЯВЛЯЮ:

Я, як народний депутат України, наполягаю на тому, що міська влада у особі міського голови має виконати вимоги Закону України «Про статус народного депутата України» та надати приміщення для громадської приймальні. Разом з цим закликаю міську раду в жодному разі не висиляти ті громадські організації, які є дієвими та користуються популярністю на теренах Рівненщини.

Глибоко переконаний, що при справді господарській позиції, а саме так позиціонував себе міський голова на виборах, міська влада здатна знайти можливості виконати Закон України, і примусово не висиляти дієві громадські організації. Адже більшість громадських організацій є не прибутковими, а тому іншого приміщення вони просто не знайдуть. Таким чином міський голова Рівного Володимир Хомко чинить перешкоди у діяльності громадських організацій, чим знищує не лише засади самоврядування в Рівному, але й чинить перепони у формуванні громадянського суспільства в Україні.

Я переконаний, що в Народному домі міська влада має надавати приміщення саме таким, дієвим, як спілка письменників України, громадським організаціям. Разом з цим політичні партії та інші більш прибуткові організації мають можливість винаймати собі приміщення за повною вартістю.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.