Королева балу 2013

Рівненські випускниці з'явились на свято "Випускник - 2013" у надзвичайно розкішних сукнях.Цьогоріч красуні надали перевагу шифону та мереживу.

Вишуканий стиль, яскраві прикраси, стильні аксесуари, професійний візаж... Випускниці виглядали як справжні зірки!

Вашій увазі представлено найяскравіші образи випускного балу 2013. Пропонуємо Вам обрати "Королеву балу 2013".

Коментарі

На україні багато дівчат красунь, але вибачте в 16-17 років такі відверті плаття як в декого це занадто, а макіяж в декого страхіття, є одна дуже гарна дівчина, але її чомусь згадали один раз. Я проживаю в німеччині, тут молодь так не одягається, не має каблуків на випускні , немає дорогих суконь, школярі самостійно підпрацьовують якщо хочуть купити дорогий одяг. Мені особисто сподобались тут деякі кандидатки, я не буду писати хто щоб не казали що я чиясь знайома,але деякі вибачте але про деяких можна сказати пряма дорога на панель! вражає чому наші укр. дівчата хочуть бути дорослими ,солідними леді? Мені 25, я виглядаю на 19, я одягаюсь як щколярка, хоч наразі знову студентка, так як наш диплом німеччина не визнає( мені дуже подобається в німеччині стиль одягу, мені ніхто не судить за одяг за макіяж, а тут зробили огляд неповнолітніх як вище писали, і скажу точно не всі батьки цих дітей дали добро на опублікування фото в інтернеті де повно збоченців.

20

20

#№20

ну от б*я Римии тут точно не вистачає... вистачить вже піарити цю нездару...актриса погорілого театру..

Ну і хто виграв в цьому конкурсі?

Kоли будуть офiцiйно оприлюдненi результати?

який толк з той вiдвiдуваностi?

на перспективу - реклама і гроші =)

слухайте, а найцікавіше те, що отакими от суперечками "ВСЕ" чудово піднімає собі відвідуваність.... =)
так що всім "баришням" мої вітання - вас "отимєлі" - вашими силами пани та пані редактори підняли відвідуваність сайту, а по суті голосування нічого не міняє....

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту