Дороге схуднення

Днями зустріла знайому, яку дуже давно не бачила і охнула від подиву. Чому? Поясню.

Рік тому жінка, назвемо її Тетяна, вирішила схуднути. При цьому просто ввімкнути силю волі і перебудувати життя обмеженнями в їжі з додаванням фізичних навантажень вона не хотіла. Вирішила спробувати новий, модний спосіб схуднення.  Заплативши 1500 гривень ( !) за спеціальну методику,  за 4 місяці вона втратила 20 кг. Звичайно, схуднення позитивно вплинуло на жінку. Вона „скинула” років 5, помітно пострункішала і звичайно, оновила гардероб, бо речі почали просто „висіти” на ній. Але...

Коли я зустріла Тетяну, сукня, яку вона носила до схуднення, на ній просто тріщала. Втрачені кілограми повернулись „ з верхом”.

Ситуація типова, але мимоволі задаюсь питаннями:  навіщо для схуднення платити такі гроші, купувати сумнівні препарати, знущатись над організмом такими експериментами? Чому потрібно довести себе до ручки ( тобто до ваги у центнер), щоб потім вирішувати проблему не лише із вагою, а із ЗДОРОВ’ЯМ? Чому не дбати про себе щодня, обмежуватись  в їжі, особливо увечері, регулярно слідкувати за вагою? Це ж елементарні речі, про які знають усі і які не коштують півтори тисячі гривень. Адже найдієвіша дієта – сила волі і фізична активність – стара, як світ. Хіба ж це складно?

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.