А чому у Рівному немає нових тролейбусів?

Рівненські чиновники не перестають скаржитись, що коштів на закупівлю нових тролейбусів коштів нема. Знову ці заяви почали озвучувати в контексті підвищення вартості проїзду на тролейбусах до 1,5 гривні. 

За останні десять років у місті закупили лише з десяток вживаних чеських тролейбусів та один новий львівський та декілька тролейбусів ЮМЗ. Ну і хай! Справді ситуація з електротранспортом в країні не надто оптимістична. Але, але...

Нещодавно перебував в Чернівцях і Івано-Франківську прогулявся вулицями, проїхав громадським транспортом... І дуже засмутився. Адже там містом таки їздять новенькі ЛАЗи та низькопрофільні великовантажні автобуси. Ну як так?! Соромно за Рівне... Адже Чернівці і Івано-Франківськ міста такі ж за кількістю населення як і Рівне. 

Трішки пошуків в інтернеті - і маємо результат. Ситуація  з тролейбусами у багатьох містах плачевна. Але ж люди не опускають руки. Так у Чернівцях за останні роки придбали чотири нових ЛАЗи у Франківську - 5. Хоч і коштують вони понад мільйон гривень. Крім того торік у Чернівцях придбали вживаних швейцарських тролейбусів на мільйон гривень. Кожен з них коштує 250 тисяч. Купують у міста і шведські тролейбуси. 

А у Рівному торік на це передбачено лише 400 тисяч, і цьогоріч теж. От так от..

Не треба нікому ці тролебуси. Принаймні в комунальній власності. Бо на них нічого не заробиш... Так що хай іздять рівняни на старих "коритах"... А чиновникам що? - Уних службові авто, та особисті позашляховики?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.