Про соціальну несправедливість та посаду начальника УЖКГ

Завжди намагався уникати розмов про чужі заробітні плати, нехай навіть це стосувалося чиновників, роботу яких оплачую я разом з іншими платниками податків. Я вважаю, що заробітні плати чиновників в Україні зовсім не відповідають рівню їхньої відповідальності та обсягу завдань, які вони мають вирішувати. Це є однією з причин, чому корупція стала нормою нашого життя у всіх сферах.

Відійти від своїх принципів мене змусила відповідь, яку я отримав сьогодні на свій інформаційний запит про надання штатного розпису працівників ЖЕКів міста. Моєму обуренню соціальною несправедливістю, що панує у визначенні рівня оплат у житлово-комунальній сфері м. Рівне, просто немає меж!

Насправді, посада начальника управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому не є високооплачуваною. Попередній начальник УЖКГ мав посадовий оклад у розмірі 1476 грн. на місяць. Чи багато у місті знайдеться керівників, які б «за сущі копійки» звалили на свої плечі усю житлово-комунальну галузь міста? Це ж який рівень самопожертви повинна мати людина!

Але ще більше вражає інший факт: маючи такий невеликий оклад, начальник УЖКГ погоджує контракти із начальниками ЖЕКів з утричі!!! вищою зарплатою – 4500 грн. на місць. Крім того ще надає персональну надбавку 1800 грн./міс. Загалом оплата праці начальника ЖКП – 6300 грн. щомісяця.

Уявіть, наскільки психологічно сильним має бути начальник управління ЖКГ, щоб повністю викладатися на своїй посаді, знаючи, що навіть бухгалтер по заплаті ЖЕКу має удвічі більший оклад! А менше за нього в ЖЕКах отримують хіба лиш двірник та прибиральник сміттєпроводів.

Так що посада начальника УЖКГ ще довго залишатиметься вакантною. Допоки не настане соціальна справедливість у галузі. Чи не так?

Коментарі

НЕ так , тут криється друга темна сторона проблеми, відкати! Так як дійсно за такі кошти ніхто своє здоров я гробить не буде!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.