Вдячність чи наближення виборів?

Гучні святкування і вітання – незмінні традиції українців. Нікого не здивуєш сьогодні білбодами, на яких з державними святами громаду вітають керівники держави, депутати чи місцеві очільники. А ось  білборд, де громада вітає чиновника з Днем народження,  вперше побачила днями у Закарпатті. При в’їзді у містечко Воловець стоїть великий білборд з портретом іменинника,  з якого шановного Мирослава Васильовича віршами вітають жителі Воловеччини – такий підпис стоїть внизу.

Щиро здивувалася такому вітанню. Одразу подумала, що це керівник району, раз його вітають жителі Воловеччини. Але коли запитала у кількох місцевих мешканців хто це, чим він заслужив таку шану і вдячність, відповіді не почула ні від кого. Ну що ж, дядько Гугл знає все. Увівши в пошук слова „Воловець” та „Мирослав Васильович”, одразу з‘явилося фото того ж чоловіка, що на білборді з інформацією: „Мирослав Васильович Щербей – голова Воловецької районної організації Партії регіонів.  З червня 2009 – очолював Воловецьку районну раду.  З квітня 2010 року призначений начальником Головного управління МНС України в Закарпатській області.  Обирався депутатом обласної ради третього та четвертого скликань."

Що ж,  зважаючи на роль МНС саме в проблемному Закарпатті, можливо людина  справді заслужила таке вітання. Та чому ж місцяни не знають хто це, не кажучи про те, що громада мала б оплатити той білдборд. Громада, за яку хтось розписався чи якій хочуть нагадати про наближення виборів? Напевне,  друге. А ви як думаєте?

Коментарі

Ну це не тільки на Закарпатті таке можна побачити. Ще в Квасилові біля Рівного напередодні останніх парламентських виборів вивісили поблизу селищної ради величезних розмірів банер з написом "Квасилівчани вітають соціальні ініціативи Президента!". Але от біда: результати виборів продемонстрували просто таки мізерну підтримку партії президента - ПР. І куди поділася уся підтримка? :-)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.