Сплав по Горині

Днями відбувся  соціальний  сплав на спортивних катамаранах та байдарках по Горині маршрутом  м.Ізяслав – м.Славута – м.Острог.   Протяжність маршруту була біля 80км.  Організатор заходу – фонд молодіжних ініціатив "Крила", а учасниками 35 прихильників екстріму та здорового способу життя. Серед них і члени Острозького міськрайонного клубу „Здрав будь”, який очолює Олег Швець.   

Сплав тривав 3 дні. Його учасниками були охочі від 12 до 50 років. З них 13 острожан і жителі Рівного, Нетішина. Як розповів Олег Швець,  за першу добу по річці пройшли 35 кілометрів.

– Це був найскладніший день, течія швидка, річка завалена старими джерелами, які значно ускладнювали рух, – ділиться пан Олег, – Але настрій у  всіх був бойовий.

В перший день на ночівлю зупинились в селі Радишівка, на ІІ день біля Нетішина на мальовничому острові. Були у нас ранкові зарядки, гутірки, ватри усі 3 дні погода сприяла нам. Сплав був просто бомбовий!

–З Ізяслава до Острога річка норовлива , подібна на гірську, свого роду міні Черемош, – розповідає учасниця сплаву Наталія Хомченко. –  Допомагала капітану. На одній з перешкод навіть викинуло з борту. І так на кожному з катамаранів на тій чи іншій ділянці невдалося втриматись заднім - довелось скупнутись. А водичка така тепленька...Словом ділянка не для слабаків,  а для справжньої команди!

  • Олена ТОЛОЧИК

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.