Сучасні способи тиску на опозицію.

Податковим кодексом України передбачена реєстрація податкових накладних у єдиному державному реєстрі реєстрації. Такі операції адмініструються виключно центральним апаратом Міністерства Доходів та зборів України. Усі податкові накладні реєструються виключно через систему єдиного державного реєстру податкових накладних. Наразі стало зрозуміло, для чого робили такі нововведення. Як виявилося не для того щоб спростити життя підприємцям, а навпаки, щоб ви зрозуміли про що я - наведу наступний приклад.

З 25 квітня цього року підприємство, засновником якого є я не може зареєструвати жодну податкову накладну в цьому реєстрі. Робота підприємства повністю заблокована!!! Такі дії призводять до повної паралізації роботи підприємства та його знищення.
При відправленні податкових накладних для реєстрації повертається електронна помилка, в який зазначається, що документ не прийнято, у зв’язку з помилкою такого змісту:  «місцезнаходження юридичної особи продавця товарів/послуг, вказане у документі не відповідає інформації єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.».

 Втім, будь-хто може звірити дані підприємства вказані  у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб на сайті Мінюсту та  у податкових накладних і пересвідчитись, що вони – ідентичні. Жодної помилки, про яку зазначено в реєстрації податкової накладної не існує. Відтак, законних  підстав для відмови в реєстрації податкових накладних не було.

Таким чином підприємство перетворюється на так звану "податкову яму" де накопичується ПДВ. За певних умов це може призвести до кримінальноі відповідальності директора підприємства.
Після чисельних звернень до ДПС області та України проблему не вдалося вирішити. Така ж історія спіткала й інші підприємства Народних депутатів від опозиціі. А на Львівщині в такий спосіб заблокували роботу шести підприємств, які належать газеті "Експрес". Цю схему в податковій не офіційно називають "податкова яма".

Переконаний, зайве шукати додаткових аргументів, можна сміливо стверджувати, що це навмисне втручання в роботу сервера Міністерства Доходів та зборів. Направлене на знищення «неугодних владі».

Я вважаю :
1 . Що такі дії повністю дискредитують роботу державних органів влади.
2.  Такі дії знищують ще існуючий бізнес, який був підірваний податковим кодексом.
3. Я вважаю, що в такий спосіб влада здійснює тиск на мене, депутата обласної ради.
Прикро, що маскуючись за технічною помилкою, не маючи сміливості та законних підстав та аргументів, влада робить все можливе щоб знищувати не лише опозицію, а й загальні та цивілізовані залишки демократії прав та свобод у цій країні.

Виходячи з цього я направив свій депутатський запит з проханням розібратися в ситуаціі та притягнути до відповідальності причепних до цього осіб:
1. Голові ОДА, як до представника державноі влади в Рівненській області.
2. Голові Обласноі Ради, як до керівника найвищого органу представницькоі влади  в нашому регіоні.
3. Начальнику ДПС в Рівненській області.
4. Прокурора рівненськоі області.
А це посилання на такі самі випадки в інших областях:

http://expres.ua/main/2013/05/16/87152-orly-klymenka-vyznaly-15-t-dniv-chavyly-gazetu-ekspres-nezakonno
http://expres.ua/main/2013/05/10/87043-ataka-podatkovyh-orliv-klymenka-gazetu-ekspres-ne-maye-zhodnoyi-zakonnoyi
http://portal.lviv.ua/news/2013/03/07/161404.html
http://zik.ua/ua/news/2013/03/05/397094

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.