У Рівному колишні наркомани відсвяткували десятиріччя свободи. ФОТО

Вони не ховають свого лиця та не соромляться страшного минулого. Вони говорять про все відкрито та щиро, радіють новому життю.  Вони – це колишні наркомани, які позбулися страшної залежності. Вільні «колишні» живуть серед нас: успішні, здорові красиві. У неділю, 15 вересня, центр реабілітації у Рівному для наркоманів та алкозалежних відсвяткував своє десятиріччя. За роки існування ребцентер з гарною назвою «Життя» врятував сотні людей. Колись, заради сумнівного кайфу і ефемерної свободи вони втратили все, але у їхньому житті трапився другий шанс: ще одне народження, яке змінило життя у корні. Нині, у них є чудові сім'ї та гарні діточки.

Колишньому наркозалежному Олегові Бешті, допомогли у подібному реабілітаційному центі в місті Остріг більше шістнадцяти  років тому. Зауважимо, що до того, чоловік перепробував усі можливі методи лікування, але нічого не виходило. За його словами, лише Бог, без жодного медикаментозного втручання звільнив його розум та тіло. Наразі центри реабілітації створені по всій Україні.

Олег Бешта "до" і "після"...

Відтоді у Олега народилася ідея зробити щось подібне і у нашому місті, адже у Рівному залишилися знайомі та друзі які швидко  помирали бо не  знали, що вихід є…

Читайте також: Як у Рівному варять наркотики для самовбивць. ВІДЕО

Таким чином, десять років тому, сформувалася команда із п’ятнадцяти чоловік. Майже всі вони у минулому наркомани і пройшли реабілітацію. Вони читають Біблію і намагаються дотримуватися усього, що там написано.

Через п’ять років роботи реабілітаційного центру «Життя» постала необхідність у створенні нової протестанської церкви,  яка б прийняла до своїх лав «колишніх». До слова, прихожани молодої церкви «Воскресіння» - це 80 %  колишні алкозалежні та наркомани. Інша частина це ті, хто прийшов за ними: батьки, дружини, чоловіки, діти. Тепер серед цих усміхнених, успішних, гарних людей ніхто не впізнає наркомана. На їхньому обличчі немає печатки пороку. Про страшне минуле нагадує хіба лишень татуювання у декого з них.

Їхні діти народжуються здоровими. Вони заявляють – це все Бог. Він очистив все: душу, розум, тіло. І це правда, бо вони в це вірять.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

На десятий день народження центру «Життя» приїхали з усіх куточків України багато тих, кому колись надали тут допомогу. 

Зал був вщент переповненим, втім так щонеділі

 Звільнені наркомани сміялися, співали, вітали один одного. Показали навіть фільм про роботу центру, героями якого стали самі реабілітанти. Багато хто із присутніх впізнали у себе.

 І яке день народження без привітань, подарунків і, звісно, без святкового столу?

Олег Бешта каже: вихід для наркомана є – це знайомство із Богом. І вони всі тому живий приклад.

На цьому фото всі колишні наркозалежні

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.