Книга ілюстрована відомим музикантом має бути у всіх бібліотеках Рівного

Рівнянам пропонують подарувати всім школам та бібліотекам міста по два примірника цікавої популярної мальованої «Історії незалежності України»

У групі «Facebook» "Захистимо Рівне" активісти  збирають кошти, аби придбати 100 ілюстрованих "Історій незалежності України" у шкільні та міські бібліотеки Рівного.

Так як у Рівному існує 39 шкіл та 11 бібліотек, планують придбати по дві книги у кожен навчальний заклад та бібліотеку. Важливо не лише зібрати кошти на книги, а й об’єднати рівнян у спільній добрій справі для громади Рівного.

Організатори наводять кілька причин, чому саме цю книгу потрібно придбати у бібліотеки: потреба в популяризації читання українською мовою, потреба у вивченні своєї правдивої історії, шкільні та міські бібліотеки не мають достатньо коштів для купівлі нових сучасних книг, читання і вивчення має бути цікавим, а не нудним. Більше половини книги займають малюнки, комікси, карти.

У цій книзі використані портрети історичних персонажів, які малював рівненський музикант і художник, фронтмен гурту «От Вінта» Юрій Журавель.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.