На захист мера Рівного витрачають півмільйона гривень

 

Жителі Рівного можуть спати спокійно - ті, хто у місті вирішують їхні долі знаходяться у повній безпеці. Принаймні на робочому місці. Адже приміщення міської ради надійно охороняють за досить солідну суму.

 

 

Політики, чиновники високого ранку, керівники держав одним словом - сильні Світу цього завжди мали охорону. У сучасному світі за послугами до охоронців звертаються і впливові бізнесмени. Хоча і вони не завжди спроможні убезпечити своїх клієнтів. Приміром саме так сталося у випадку із відомим у Рівному бізнесменом Андрієм Бубликом, у якого стріляли у 2002 році. Коли ж мова йде про безпеку влади, державні мужі усіляко намагаються вберегти себе від нападів та посягань на свою важливу персону. Тут вам і державна охорона за бюджетні гроші і приватні особисті охоронці невідомо за чий кошт.

В Україні діє Закон Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб. Відповідно до нього здійснюється державна охорона щодо: Верховної Ради України; Кабінету Міністрів України; Конституційного Суду України; Верховного Суду України та їх керівників і Президента України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки коштів витрачають рівненські чиновники на піар. Частина 1

Безпека ж представників органів місцевого самоврядування суттєво скромніша. У міського голови, його заступників, керуючого справами виконкому міської ради не має персональної охорони. Принаймні офіційно. Натомість за гроші платників податків охороняють приміщення органів місцевої влади. Для них забезпечують  фізичну охорону громадського порядку, встановлюють та обслуговують тривожну сигналізацію та відеоспостереження.

На забезпечення фізичної охорони Рівнеради у 2012 році витратили 81 188 гривень. Сигналізація обійшлась міському бюджету у 2438 гривень, а експлуатаційне обслуговування технічних систем та засобів відеоспостереження – 87 тисяч 40 гривень. Охорона будівлі міської ради коштувала 28 тисяч 889 гривень. Тож, загалом за минулий рік безпека міської влади обійшла бюджету Рівного у 199 тисяч 555 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного не може заплатити собі та підлеглим зарплату?

Організація охорони будівель Рівненської міської ради, її виконавчого апарату цьогоріч коштуватиме дорожче – 294 тисячі 200 гривень. Тобто майже на сто тисяч гривень. Чи то охорони потрібно більше, чи то інфляція спричинила подорожчання безпеки міської влади. Таким чином фізична охорона обійдеться у 15 тисяч гривень, сигналізація – 105 тисяч гривень, відеоспостереження 124 тисячі 200 гривень, а за охорону будівлі міської ради доведеться викласти 50 000 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати Рівнеради встановлять у сесійній залі нові телевізори. + ДОКУМЕНТИ

За два роки рівняни заплатили за безпеку міської влади зі своїх податків 493 тисячі 755 гривень. Зважаючи на практично безперервні скарги жителів міста на дії, точні бездільність влади, зокрема, щодо вирішення проблем з розбитими дорогами, протікаючими дахами та відсутністю освітлення вулиць навряд чи такі витрати міські жителі важають доцільними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробляють керівники Рівного?

Додаткова охорона час від часу потрібна міській владі і для проведення сесій. Останній раз, коли під час засідання депутати мали голосувати за скандальні земельні ділянки, приміщення сесійної зали охороняли кілька десятків правоохоронців, у тому числі наряд "Беркут".

Нещодавно двічі нападали на мера Львова Андрія Садового, коли він виходив із Ратуші; у 2006 році біля власного будинку битами побили мера міста Тростянець Юрія Бовара; у 2010 році на подвір’я будинку міського голови Трускавця Лева Грицака кинули гранату…

Тож виходить, що представникам міської влади Рівного безпечніше більше часу проводити за роботою у своїх кабінетах. Так безпечніше. Або наймати особисту охорону. Але вже за власні, а не бюджетні гроші.

Коментарі

У эвропейських країнах міська влада має 1 людину , яка виконуючи обов*язки адміністратора і охоронника, сидить в при хожій адмін.корпусу.. В її обов*язки входить запитати до клієнта- Чим можу бути корисний? Або які маєте потреби і порадить , до кого , в який кабінет звернутись. На дверях камера спостереження і сигналізація. Ось і вся охорона. Якщо є черга, а так буває, то видасть талон на порядковий номер. До такого представника, як мер міста навіть зарання не потрібно записуватись. Прийшов в приймальні години і рішив питання. Все просто і людяно. А наші товстопузи не знають , якими барикадами відгородитись від свого народу .

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.