Які костюми носять успішні рівненські чоловіки?

Осінь поступово входить у свої права, тож час внести відповідні зміни у гардероб. Важливе місце у ньому займає діловий костюм. Особливо відповідально потрібно підійти до вибору останнього, коли мова йде про одяг успішного чоловіка. Перш ніж вирушати по магазинам за обновкою, ознайомтесь із кількома основними порадами.

 

 

У багатьох чоловіків думка про необхідність одягти діловий костюм викликає, якщо не ненависть до дрес-кодів, то принаймні дискомфорт. Часто це пов’язано із тим, що чоловічий костюм виявляється незручним, сковує рухи, або безформно висить на фігурі. Але це трапляється тоді, коли костюм підібраний невдало. Щоб цього уникнути, ми дізнались за якими правилами обирати діловий костюм, який вигідно вирізнятиме вас серед інших та буде зручним.

Почнемо із кольору. Варто пам’ятати, що візуально стрункішою фігуру робить чорний та темно-синій кольори. Маєте претензії до своєї фігури? Віддавайте перевагу саме цій кольоровій гаммі, коли обираєте костюм для роботи чи офіційного заходу. А урізноманітнити свій образ можна вже за допомогою більш яскравої сорочки чи аксесуара, приміром, краватки.

Визначившись із кольором та підібравши необхідний розмір, зверніть увагу на зручність. Одягнувши костюм, ви не повинні відчувати жодного дискомфорту. Аргументи зі сторони, мовляв, звикнете, розносите – відкидайте відразу. Одяг повинен доповнювати вас, підкреслювати вашу індивідуальність. Тільки за такої умови ви відчуватимете себе впевнено, а отже зможете досягти більшого.

Ще кілька слів про розмір. Звісно ж костюм, як і будь-яка річ у гардеробі повинен бути вашого розміру, а не купуватись на виріст. Однак фігура в силу певних факторів може змінюватись, адже людина худне чи набирає вагу. Якщо ви переживаєте, що, наберете кілька кілограмів і не зможете вдягти щойно придбаний діловий костюм, зверніть увагу на продукцію марки «Voronin». Цей одяг має один маленький, але дуже важливий секрет – костюми шиють із так званим «запасом» на один розмір. Навіть після медового місяця такий костюм ідеально сидітиме на фігурі. Аби підігнати його під ваші нові параметри, кравцеві знадобляться лічені хвилини.

Вважається, що ідеально сидить тільки одяг пошитий на замовлення. А у магазинах, чоловікам з нестандартною фігурою, часто пропонують купувати костюм більшого розміру. Можливо, він і підійде вам у талії, але загалом все ж таки буде висіти мішком. Однак Михайло Воронін спростував цей міф, винайшовши унікальний жилетно-макетний метод. Він дозволяє створити ідеальний костюм, з урахуванням усіх особливостей фігури, зросту, розміру і що дуже важливо, повноти. 

Якщо костюм відповідає усім вищенаведеним критеріям, не шкодуйте заплатити за нього відповідну суму. До того ж, ціни у магазинах «Voronin» у Рівному відрізняються демократичністю. Завдяки гнучкій ціновій політиці, цей бренд користується популярністю як у студентів, так у відомих рівненських політиків. Вартість костюма-двійки починається від 2300 гривень. Погодьтесь, що для костюму, який ви носитимете із задоволенням, нормальна сума. Окрім того за прийнятну ціну ви можете придбати сорочку та необхідні аксесуари від найуспішнішого українського дизайнера: ремені одно- та двосторонні, краватки класичні та метелики, запонки, шийні хустки.

Адреси магазину "Voronin": м. Рівне, просп. Миру, 12 та вул.Макарова, 23 ТРЦ "Екватор". Веб-сайт: http://voronin.rv.ua