Чистота шкіри та як її досягнути. Поради рівненського косметолога

Сьогодні, як ніколи стало модно та актуально бути доглянутою та красивою. До того ж, майже всі жіночі журнали та інтернет переповнено різноманітною інформацією про види та методики косметологічних послуг. Як не заплутатись в цьому різноманітті,  допоможуть Вам провідні косметологи салону «Алхімія краси», зокрема Слєпая Галина. Ми спробуємо максимально доступно та детально розкрити суть та види сучасних апаратних косметологічних послуг.

Сучасна косметологія динамічно розвиває спектр апаратних процедур, які направлені на вирішення наступних проблем: очищення та лікування шкіри обличчя, нормалізація та покращення кровотоку та стимуляція судин на обличчі, очищення шкіри, зволоження та релаксація обличчя, та мікродермобразія, мікротокова стимуляція клітин шкіри та багато іншого.

Навіщо виконувати чистку обличчя?

Чистка видаляє омертвілі клітини, знімаючи верхній шар епідермісу. Це допомагає отримати шкіру більш гладку, ніжну, сяючий і рівний колір обличчя.

Ультразвукова чистка

Ультразвукова чистка обличчя – це апаратне очищення шкіри від поверхневих комедонів (чорних крапок), шкірного жиру і закупорок сальних залоз. Така процедура проводиться із застосуванням ультразвукового апарату. Завдяки цій технології Ваша шкіра стане  свіжою та здоровою.

Механічна чистка

Ексфоліація — це глибока чистка обличчя за допомогою косметичного засобу, крему, гелю, скрабу, що містять гранули. З їх допомогою здійснюється ефективне усунення відмерлих частинок, посилюється кровообіг, шкіра масажується, розгладжується.

Мікродермабразія — це інтенсивна механічна чистка обличчя, яка буквально скоблить шкіру, поліруючи її за допомогою абразивних частинок. Часто в мікродермабразії застосовується оксид алюмінію.

Хімічна чистка

Хімічна чистка — це пілінг, який здійснюється як для глибокого очищення шкіри, так і для продовження її молодості. Після хімічного пілінгу, який може бути різного ступеня впливу по глибині і інтенсивності, шкіра розгладжується, зморшки скорочуються, з’являється гладкість і здорове сяйво. Хімічна чистка обличчя відбувається з застосуванням AHA-кислот, наприклад, фруктових кислот, гліколевої, саліцилової, фітинової  кислоти.

Яка чистка обличчя кому підходить?

Легка механічне чищення, гоммаж підходь всім, і жінкам, і чоловікам, вона може ставати частиною догляду за обличчям і застосовуватися щотижня для усунення відмерлих частинок, відкриття пір, отримання більш сяючої шкіри. Володарям чутливої шкіри краще утриматися від самостійного чищення.

Мікродермабразія призначена для людей з тьмяною шкірою, тому що вона моментально перетворює обличчя. Пілінг підходить для шкіри, на якій намітилися ознаки старіння, так як він діє більш глибоко, ніж мікродермабразія.

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.