"Гостинне" обслуговування: як рівнянці зіпсували весілля

Рівняни сьогодні прагнуть підвищення рівня обслуговування у закладах громадського харчування, лікарнях, громадському транспорті. Вони пишуть про це у соціальних мережах та більше не мовчать про нешанобливе ставлення до себе. У рубриці Споживач, Ви можете вголос розповісти про те, що сьогодні актуально саме для Вас.

 

 

На електронну скриньку сайту «ВСЕ» надійшов лист обуреної рівнянки, яка поділилася своїми враженнями від сервісу обслуговування у одному з рівненських кафе. У день свого весілля, дня, коли все має бути ідеально, враження зіпсував рівень обслуговування у закладі.

Ось лист, який надійшов на нашу електронну адресу:

«Доброго дня!хочу розповісти як "гостинно" нас обслуговували в Гостинному дворі що знаходиться у м.Рівне по вул.Курчатова 29. Ми відзначали там наше весілля 22 листопада 2015р і після цього в мене немає бажання ще хоч раз туди піти. Обслуговування просто жахливе. Дівчат офіціанток прийшлося просто шукати бо їх майже не було. Серветок на столі не було, просили 4рази щоб їх підносили, бо гості були красиво вдягнені. Бармен взагалі підходив до найнятого музиканта і просив виключити музику, бо той хотів в тишині поговорити по телефону. Якщо ви не хочете, щоб грали їхні музиканти - заплатите неустойку 500грн а ще 300грн, якщо не встигнете посидіти до 23год + на таксі персоналу. Відношення адміністратора до своїх клієнтів не найкраще. Загалом, якби я прочитала відгуки інших людей про це місце, я б ще не один раз би подумала про те, чи варто там святкувати найкращі миті свого життя

 

Надіємося ця публікація вплине на адміністрацію закладу, і буде проведена відповідна бесіда із персоналом. Адже відгуки клієнтів – це результат роботи закладу і не можна їх ігнорувати.

Шановні рівняни! Надсилайте свої листи із відгуками та побажаннями на електронну скриньку vserivne@gmail.com і ми неодмінно опублікуємо Ваші листи. Давайте змінимо ставлення до нас, як до Клієнтів.

Коментарі

Не раз була в цьому закладі. Кухня-смачна, ціни помірні, обслуговування сподобалось, дівчатка офіціантки постійно підходили і дивились чи у нас все добре, бармен теж був привітний до нас.
Коли прочитала цю статтю то спочатку подумала що вона написана про інший заклад з аналогічною назвою.

Сайт став "джинсою" .

Смішно,що пишуть таку дурню на провідному сайті Рівного. Якщо цій тітонці не сподобалося обслуговуванння , де місце коштує прибл. 200 грн, то хай іде святкувати в ресторан Айвенго, де місце бл.360 грн і офіціанти будуть в тарілку заглядати і слюні підтирати! Хочеш гарно відпочивати-гарно заплати!

Проводив в "Гостинному дворі" вечірку: кухня смачна, офіціанти привітні, власники відкриті і позитивні.

Не буду Вас переконувати в протилежному. Просто написала свій відгук. На місті власника, я б написала коротенький коментар безперечно.

Неодноразово відвідували "Гостинний двір" . Жодного факту, що тут описано, підтвердити не можу. Обслуговування завжди було швидким, якісним, ввічливим аж до вишкулу.
Щодо бармену, то якщо мова про такого молоденького хлопчину, то це взагалі смішно... Це вихована людина і дуже уважний працівник, він зробить, що його попросиш і потім ще обов'язково запитає, чи все гаразд.

І взагалі - треба журналістам у такому випадку (на мою думку) не просто надрукувати, те що їм приходить на пошту, а доствірно давати факти, перевіряти їх. Загалом висвітлювати обидві сторони. А інакше - це копіювання наклепу і люди можуть розцінювати як заказуху.

А щодо тривалості Вашої забави, то такі речі слід зазделегідь обумовлювати. Якщо робочий час персоналу перевищується, відповідно його і оплачується. А ви самі на роботу ходите безкоштовно ????

мабуть ви і є та проста і безкінечно добра людина.

Нещодавно святкували там хрестини і залишилися дуже задоволеними. Кухня шикарна, офіціанти привітні та уважні. Усі наші побажання виконувалися вмить. Власники - прості і безкінечно добрі люди, які вкладають душу у свою справу і постійно працюють над вдосконалення. Це до того, що один відгук не є об'єктивним показником. Я планую там святкувати день народження, відпишусь, якщо щось зміниться у враженнях.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.