Як рівнян обманюють у магазині побутової техніки?

Часто буває так, що на вітрині одна ціна на товар, а коли людина розраховується – значно вища. Така ситуація спостерігається у магазині «Comfy». Рівнянин Олександр Безощук опублікував у соціальній мережі «Фейсбук» фото чеку та ціни на вітрині.

 

 

«Який сьогодні цікавий день. Поїхав з другом в ‪#‎comfy. Завтра в його брата днюха. От і виріши він купити планшет та чехольчик до нього. Все вроді гуд, однак ціни на вітринах не відповідають цінам на касі) Поговоривши з менеджером та з персоналом нас відправили на гарячу лінію. Однак саме головне за те, що ми хотіли добитися правди на нас дивилися як на білих ворон! По тихеньку починаю звикати до такого)))
P. s. Добивайтеся правди та спреведливості.
Зміни починаються з кожного з нас.
А скаргу вже оформив і відправив електронкою на магазин)
»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У коментарях рівняни підтверджують, що саме у магазині Comfy часто спостерігається така ситуація, і складається враження, що це невипадкова помилка.

Шановні рівняни! Надсилайте свої листи із відгуками та побажаннями на електронну скриньку vserivne@gmail.com і ми неодмінно опублікуємо Ваші листи. Давайте змінимо ставлення до нас, як до Клієнтів.

Ключові слова: 

Коментарі

А журналіст "НайЧесніших новин" не може піти в Комфі, щоб прояснили ситуацію з таким "кидайлом"?. легше взяти новину і на сайт свій скопіювати, ніж зробити добру справу.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.