Потерпілий член НК «Верес» показав синці і розповів про побиття

Сьогодні в ЗМІ з’явилися коментарі  Ігоря Носарєва стосовно інциденту, який стався 30 листопада після засідання наглядової ради НК «Верес». Зі сторони футболіста прозвучала заява, що побиття не було. Редакція «ВСЕ про СПОРТ» вирішила поцікавитися про перебіг подій в другої сторони події – Сергія Романовського.

  • В той вечір, після засідання Наглядової ради я стояв в кутку біля дружини та вдягався. Ми з нею розмовляли. Я відчув, що хтось мене чіпає за плече і повернувся. Я побачив чимало футболістів і до мене прозвучали питання: «Що ти там говорив?» і так далі. Після того як почав відповідати, відразу після цього я відчув удар в праве підребер’я.  Очима я знайшов того, хто це зробив і звернувся до нього з питанням як він себе веде і що так не правильно. Після моїх слів він одразу почав швидко виходити з приміщення. В цей час дружина стояла за метри два від мене і ніякого крику особливо не здіймала, а галас підняв Артем Наавгуст, який стояв поруч. Ми відразу поїхали до міліції де і написав заяву. Є офіційні документи. Лікар, який оглядав мене сказав, що якби не куртка, то в мене було б зламане ребро. Три дні спати не можу на правій стороні. Розвитком спорту у місті займаюсь давно і більшість мене знає як людину не конфліктну та миролюбиву.

Piccy.info - Free Image Hosting

У конфлікті далі розбиратимуться правоохоронні органи. Нагадуємо, що відразу після інциденту Ігоря Носарєва звільнили з народного клубу.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.