Мер Рівного подарував особливим дітям прострочені шоколадки?

Міський голова Рівного Володимир Хомко подарував особливим дітям прострочені шоколадки до Дня інваліда. Принаймні у соціальній мережі "Вконтакте" рівняни опублікували повідомлення, у якому про це йдеться. Сайт "ВСЕ" публікує цю інформацію у зв'язку з суспільним резонансом і дає можливість усім, кого вона стосується надати коментарі з цього приводу

 

 

 

 

"Доброго вечора!Сьогодні в НРЦ "Особлива дитина"(вулиця 6-а Гвардійська, 3) був творчий конкурс до дня інваліда. Звичайно були присутні мер Хомко,заступник Кульчинська та інші не менш відомі особи Рівного. Дітям та учасникам заходу роздавали подарунки особисто сам мер. Прошу звернути увагу на кінцевий термін цих солодощів. Дуже не приємно що таким діткам особливим підсовують прострочений товар. Прошу опублікуйте на Вилці,хай знають як "люблять" наших особливих дітей."

Більше інформації та офіційні коментарі щодо цієї ситуації читайте завтра на сайті "ВСЕ".

 

Коментарі

Коли закінчаться показові шоу ?Одні концерти,свята,акції. Де результати навчання?Скільки випускників НРЦ працевлаштувалось, вступили уПТНЗ- одиниці. У ВНЗ взагалі ніхто. Окозамилювання.

Тільки-що зясувалося, що шокладок "Мілка" в тих наборах взагалі не було. Там було ? Що було? Вата рівного - хумло) ОГО? Ні не все ОГО ще і Рівне що один!(Рівне !) Жадібні хумлісти! Як в народі? Воруваті - пофігісти!

Тільки-що зясувалося, що шокладок "Мілка" в тих наборах взагалі не було. Керівництво "Особливої дитини" обурене і готове разом з батьками публічно показати усі шоколадки, які роздавалися. Просто ганьба і сором таким журналістам. Ставити такий сумбур на сайт. Хто їм показав цю обгортку? Це були батьки? Це були таємні агенти в "Особливій дитині"? Це були громадські активісти? Чому журналіст так легко ставить неперевірену інформацію і не несе за це відповідальності?

Не має чого іх захищати... Бо якби держслужбовці таке виявили в одному з магазинів звичайного дрібного підприємця, то взяли би гарненького хабаря чи нагрібали би потім собі на фуршетики сиаколиків за рахунок закладу.... І всі це знають прекрасно.... Але от чиновнику дарувати дітям прострочене чомусь можна...Хоча скоріше це не лише вина Хомка, а усієі його команди, бо він іх точно не купував!!!

такий товар підлягає утилізації ,але не в шлунках дітей.

Ой перестаньте. Там пару днів прострочено. Зробили скандал. Дітям радість від участі в конкурсі, від оплесків. Мій син з'ів всі солодкі подарунки тільки потрапив в будинок. І живий-здоровий. Добре що є такі конкурси, де діти з особливими потребами можуть показати суспільству що вони не просто хворі діти. Вони такі ж особистості як і здорові.

гроші на вибори відмили тепер можна - **і так сойдет **=)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.