Мер Рівного хоче судитися з журналістами через прострочені цукерки для дітей?

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", батьки дітей, які навчаються у центрі особливої дитини, нарікають, що міський голова Рівного Володимир Хомко подарував особливим дітям прострочені шоколадки до Дня інваліда. Це вони активно обговорюють у соціальній мережі "Вконтакте".

Тим часом начальника інформаційно-аналітичного відділу Рівненського міськвиконкому Олеся Лопачука обурило, що журналісти сайту через суспільний резонанс теми опублікували цю інформацію, мовляв, такого немає, перевірте.

Коли ж журналісти сайту "ВСЕ" запропонували надати офіційний коментар з цього приводу, він відмовився, аргументувавши це тим, що "це ваша робота перевіряти було таке чи ні". Він додав, що не коментуватиме "всього, що пишуть на паркані" та сказав, що у випадку чого готуватиме позов до суду на журналістів. А також додав, що всі солодощі будуть відфотографоні та інформація щодо терміну їх придатності оприлюднена. 

Зв'язатися з самим міським головою Володимиром Хомком не вдалося. Його телефон не відповідає, відповіді на смс-запитання журналіста мер також не надав.

Тим часом, на умовах анонімності вже троє батьків дітей, що навчаються у центрі особливої дитини підтвердили інформацію, про прострочений термін придатності солодощів. Відкрито батьки говорити бояться, мовляв, солодощі отримало не так багато дітей і їх просто "викличуть на коврик", що підняли цю тему. 

Слідкуйте далі за темою на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.