Рівняни знову везуть допомогу на Схід

Двічі побувати у зоні АТО, аби відвезти близько 40 тонн харчів, планують на наступному тижні представники місії «Братерство без кордонів» з Рівненщини. Продуктові пакети благодійники везуть як військовим, так і мирному населенню.  

«Нещодавно завезли нашим солдатам, котрі знаходяться на блокпостах по Бахмутській трасі, декілька електростанцій, кілометр кабелю, пилки для дров, руберойд та матраци. Також на їхнє прохання придбали 80 газових балонів, тож військові зможуть без проблем підігріти собі їжу», - розповів керівник місії «Братерство без кордонів» Микола Богданець.

За словами благодійника, вони постійно підтримують зв'язок із військовими у зоні бойових дій. При потребі записують, що їм потрібно. На наступний раз військові вже замовили тисячу комплектів термобілизни.

Водночас, людям, котрі живуть у підвалах, постійно везуть їжу, свічки та сірники.

Представники місії «Братерство без кордонів» допомагають військовим та мирному населенню на Сході від початку АТО. Тільки за останній рік благодійники відвезли у зону АТО близько 25 тонн харчів, засобів гігієни, медобладнання, а також будматеріали та інструменти.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.