У Рівному відбудеться презентація книги-пам'яті ''Революція гідності. Майдан.''

8 грудня, 15:00 год відбудеться презентація книги-пам'яті ''Революція гідності. Майдан.'',  у виставковій залі Міського Будинку Культури (вул. Соборна, 3д). 

У книзі - вірші та проза більше як ста авторів - членів Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України та рівненських літераторів. Упорядник книги-пам'яті — член Національної спілки письменників України Анна Лимич. 

Видання присвячене сучасним борцям за Незалежність України під час Революції Гідності та війни на сході України. Книга особлива тим, що у ній описані історії Героїв з Рівненщини. 

Глибокий сум сповнить серця читачів книги, однак вона закарбувала велику і світлу пам'ять, страшні і криваві події, гіркі дня цих останніх років. Це — реквієм мертвим і живим. Це спів виплаканих душ за всіма, хто нас залишив. 

Книга проілюстрована світлинами. Це — презентабельне видання, яке має право сповна представити Рівненську обласну організацію Національної спілки письменників України та показати обличчя Рівненщини у розрізі подій 2013-2015 років. 

Вхід вільний.

Повідомляє  "Міський Будинок Культури".
 

Ключові слова: 

Коментарі

Хотілось би знати, а як там підписані загиблі від куль найманців-снайперів, якими керував Парубій. І стосовно революцій. революція несе з собою КОРІННУ ЗМІНУ ІСНУЮЧОГО ЛАДУ. В нас, не лише все залишилося по старому, але й значно погіршилося. Про це сьогодні можна почути в громадському транспорті, магазинах, на вулиці тощо. А чого варті жартівливі фрази на кшталт "дай Господи повернути "бандитську владу". Тільки жарти скоро скінчаться.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.