Народний клуб «Верес» подружився з регбійним клубом «Рівне»

5 грудня, на урочистому закритті регбійного сезону та відзначенні бронзи на чемпіонаті України з регбі-15, про тісну співпрацю між двома спортивними організаціями заявив Президент НК «Верес» Олексій Хахльов та голова обласної федерації регбі Євген Голенко. Про це повідомляє сайт "ВСЕ про СПОРТ".

Під час звернення до присутніх, Олексій Хахльов запросив регбістів до Народного клубу, аби разом розвивати спорт.

  • Ми разом будуємось, разом розвиваємось, разом дивимось в перспективу розвитку рівненського спорту . Ми дуже схожі. – каже Олексій Хахльов. -  На нас дивляться всі. Сьогодні об’єднання навколо спорту дає надію для країни, коли ми будемо звертати свою увагу на причини, чому ми будемо жити добре. Ми щиро були б раді бачити регбійний клуб «Рівне» у сім’ї «Вереса», щоб разом святкувати перемоги.

Piccy.info - Free Image Hosting

Разом з тим, Євген Голенко привідкрив кулісу таємниці і підтвердив інформацію про тісну співпрацю. Вже йде робота над організацією регбійних змагань у Рівному європейського рівня.

  • Привідкрию таємницю. В нас в планах з Олексієм провести в Рівному 25 червня тур чемпіонату Європи з регбі  між збірною Україною та збірної Мальти. Ми над цим працюємо, і сподіваюся багато рівнян завітають на це мегаспортивне свято.

Деталі майбутніх змагань поки не відомі. Втім, висновок можна зробити один. НК «Верес» тепер в своїй великій сім’ї має не тільки футбол, а і регбі.

 

Віктор Самчук

Фото - Роман Цупрук

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.