На Рівненщині чоловіка, який вбив батька, позбавили волі на 7 років

 

7 років позбавлення волі — таке покарання призначив суд першої інстанції 39-річному мешканцеві Гощанського району, який завдав батькові смертельних тілесних ушкоджень.  

Постійні непорозуміння і сварки між батьком та сином закінчилася для старшого чоловіка смертю, для його сина — тюремним ув’язненням.

Як з’ясувалося у ході досудового розслідування, упродовж двох днів, 20 й 21 березня, П., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, завдавав батькові тілесні ушкодження. Як встановила судово-медична експертиза, у чоловіка був переламаний ніс, в результаті сильної кровотечі сталася механічна асфіксія.

Гощанський районний суд визнав чоловіка винним за ч.2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років.

Захисник обвинуваченого звернувся до Апеляційного суду Рівненської області з апеляційною скаргою, у якій просив перекваліфікувати дії, змінити обвинувачення на ч. 1 ст. 119 КК України (вбивство з необережності) та звільнити обвинуваченого від призначеного покарання з випробуванням та встановити іспитовий строк у 3 роки.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Рівненської області, дослідивши в судовому засіданні обставини кримінального провадження, взяла до уваги той факт, що обвинувачений вчинив умисний тяжкий злочин, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, вирок суду першої інстанції від 17 вересня 2015 року залишила без змін, апеляційну скаргу захисника обвинуваченого — без задоволення. 

Прес-служба Апеляційного суду Рівненської області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.