Як святкують свій День ангела рівненські Катерини

Сьогодні, 7 грудня, вшановують святу великомученицю Катерину. У цей день дівчата з давніх-давен ворожили на свою долю, а хлопці загадували на майбутнiх дружин. Свято Катерини можна вважати найбільшим і найзнаменнішим серед численних жіночих свят. Сподіваючись на допомогу святої, жінки просили її про щасливий шлюб, злагоду в сім’ї. Часи змінюються, але деякі традиції залишаються і в наш час. А як святкують свій День ангела відомі в Рівному Катерини і чи вірять у покровительство святої — дізнавалася журналіст сайту «ВСЕ».

 

Поліцейська Катерина Петриченко каже, що для неї День ангела — це можливість поспілкуватися зі своїми близькими та рідними хоча б по телефону.

- Традиційно Катерини я святкую у сімейному колі, зранку ходимо в церкву. Чогось особливого про цей день не пригадую, адже зазвичай працюю. А ось подарунок, який найбільше запам'ятався, — це ікона великомучениці Катерини з бурштину, яку мені подарував брат.

Журналіст Катерина Ярова розповідає, що чогось особливо в цей день у неї не було.

- На Катерини мене вітають знайомі, рідні, дорогі люди. Сьогодні отримувала солодкі подарунки. Зазвичай збираємося у родинному колі за столом. У цей день я також задумуюся про великомученицю Катерину, що вона пережила, і прошу в неї покровительства, допомоги, здоров'я собі, своєму сину, своїй родині. Також я ніколи не ворожила на Катерини, бо вважаю, що це темна справа.

Менеджер із продажу Катерина Савич зізнається, що зараз цей день не святкує, навіть традиційні ворожіння на майбутнього чоловіка вже відійшли.

- Приймаю привітання від рідних і близьких мені людей та кожного разу дякую Богу, що вони в мене є! Щодо подарунків, то запам'яталося, як на перший День народження своєї похресниці (до речі, її звати також Катерина Савич) я подарувала їй ікону з бурштину із зображенням Св. великомучениці Катерини. Подарунок символічний, впевнена, що з часом, коли вона виросте, його оцінить.

Журналіст Катерина Мункачі каже, що День Катерини майже не святкує, але на роботу приность традиційно мандаринки, щоб пригостити колег.

- Друзі, рідні вітають з Днем янгола. Сьогодні колега подарувала шоколадку. Дрібниця, але дуже приємно і неочікувано було. Нині вже не ворожу, однак колись, майже 8 років тому, коли ще була студенткою з дівчатами гадали. І віск на воду капали, і з переліку чоловічих імен витягували наосліп одне...Так от тоді мені випало ім'я Володимир. Чоловіків із цим іменем не знала, та через декілька місяців таки познайомилась з Володимиром. Вже сім років разом. Співпадіння чи ворожіння точні були неважливо, головне поруч кохана людина!

Редактор Катерина Щербаченко зазначає, що у цей день її завжди вітають найрідніші люди - мама, чоловік, родина, друзі, колеги - особисто, по телефону чи у соцмережах.

- Я ж у відповідь стараюсь пригостити чимось смачненьким своїх близьких. Цього року спекла торт "Жіночі примхи". Також вітаю усіх Катерин, а особливо мою похресничку Катрусю з Днем ангела.

Сайт "ВСЕ" вітає усіх Катерин із Днем ангела! Нехай ваш ангел вас охороняє і всі бажання збуваються!

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.