Рівняни скаржаться на роботу координаційної ради

Громадський активіст Олександр Безощук на своїй сторінці у "Фейсбук" розмістив гнівний допис, в якому він розповів про свої враження від роботи координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

На його переконання, члени даної ради не вивчають питань які до них надходять, та підходять до них формально. 

"Ефективність, чи як розглядають звернення чиновники!

Звернення громади, щодо встановлення світлофора по вул.Ст.Бандери та по іншим питанням було "розглянуто" Координаційною радою з питань безпеки дорожнього руху, на якій я був присутній! Доречі вхід вільний!

Почнемо!
Слухаючи розгляди по іншим питанням зрозумів, що до більшості з них, чиновники підходять формально, не вивчивши детально, а в кращому випадку-поверхнево! Якщо це не в їх компетенції - просто відхиляють, без пояснень причин заявникам, а не перенаправляють в профільні відомства!
До даного засідання я підготувався, декілька днів в різну пору доби я виходив на даний перехід і наблюдав в чому проблема. Можливо, потрібно не світлофор, а перенести на метрів 100-200, зробити освітлення та ще багато варіантів. Йшовши на засідання, очікував від ЕФЕКТИВНИХ чиновників чи обгрунтованої відмови чи варіантів вирішення даної проблеми!
Коли дійшли до мого питання, мене почали переповнювати різного роду емрції! А все чому? Так ні хто того питання не вивчав, реакція мера та його коментарі до уваги комісією не враховуються! Мені здалося, що комісія дещо випустила із уваги при розгляді! І почалось голосування))) Шкода, що не все видно на відео, однак перший хто запропонував відхилити це "екс кандидат" в міску раду (Начальник ШЕУ) Віктор Климук ,виборча дільниця якого була в одній із шкіл. Вибори скінчилися, навіщо щось робити? Активізація буде за пів року до нових! Їхня поведінка не відповідала моїм очікуванням і тут в мене не витримали нерви! Підняв руку, як в школі, щоб мене вислухали! Дякую, слово надали! І тут хід розгляду пішов по іншому. Ой, творча невдача, не очікували, що громадяни прийдуть на розгляд! На лобі у більшості, в той момент, було написано: Не відволікайте, я зайнятий або Ви занадто надокучливі! Однак, мої аргументи відправили справу на вивчення. Як на мене, їхня ступінь відповідальності залишає бажати кращого. Дане питання, мало бути вивчене ЕФЕКТИВНИМИ чиновниками, перед засіданям, чи не так?А ще, мене вбила фраза одного членів комісії. На одне з питань активіста Сергій Ковальчук : як ви це зробите? Він отримав відповідь :а ви нам допоможете! Тоді в мене одне питання так на віщо тоді ви???
Ну що, будемо підключати всіх і все кого зможемо! У випадку не обєктивного розгляду- за реакцію громади не відповідаю. Протесні настрої зростають і люди готові до кардинальних дій. Для когось це просто одне з питань, а для нас це безпека дітей!

Найадекватнішим виявився Андрій Валерко придставник ДАІ. Компетентно підходить до питань, однак, склалось враження, що його там не чують!" - написав Олександр Безощук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.